Diskuze

Dvakrát se prodlužovalo, uspěla Slavia

Dramatický průběh mělo páté semifinále české části interligy házenkářek. Rozhodující duel série mezi Slavií a Olomoucí se musel hned dvakrát prodlužovat. Z postupu se nakonec radovaly domácí hráčky, které se o titul českých mistryň utkájí s týmem Veselí. Začíná se už v sobotu.

hazena001

7. 5. 2006 19:03
Ještě video...
Sedmička proti Olomouci cca 15 vteřin před koncem řádné hrací doby, kdy Olomouc vedla o branku: http://hazena.kvalitne.cz/norm.mpg Sedmička proti Olomouci cca 30 vteřin před koncem prodlužení, kdy vedla taky o branku...: http://hazena.kvalitne.cz/prodl.mpg
0 0
možnosti

hazena001

5. 5. 2006 20:58
Video
K semifinále Slavia - Olomouc: 1. zápas v Praze Vyloučení olomooucké Stuchlové cca 1:30 min před koncem: http://hazena.kvalitne.cz/vylouceni.mpg Sedmička proti Olomouci cca 30 vteřin před koncem: http://hazena.kvalitne.cz/sedma.mpg Obrázek si udělejte sami. Jen dodám, že všechno proběhlo za vyrovnaného stavu a necelé dvě minuty před koncem. Jinak bez komentáře. Pozn.: Tzv. "kontroverzní" části rozhodujícího zápasu sem hodím, jak to jen půjde. Házené zdar :o)
0 0
možnosti

hustoles

5. 5. 2006 12:29
hm
Na stezovani jste vlastne na Slavii odbornici..., sedmicky se v poslednich minutach nepiskaji, aspon na mezinarodnim poli....
0 0
možnosti

celluk

4. 5. 2006 15:07
Ještě něco:
Tím jsem nechtěl říct, že rozhodčí pískali dobře, ale po těch všech stěžováních už k prostě k Olomouci nemám důvěru.
0 0
možnosti

1_130_202_135

4. 5. 2006 15:29
Re: Ještě něco:
Ale protože jsem na Slavii osobně byl, mohu za sebe prohlásit, že rozhodčí Slavii docela podrželi nad vodou...
0 0
možnosti

celluk

4. 5. 2006 15:03
Je to tu zase!
Jen, co jsem uviděl výsledek zápasu - tipoval jsem, že si tu bude zase Olomouc stěžovat na rozhodčí. Bylo to tak asi po každém zápase v sezoně, kdy Olomouc prohrála.