Ilustrační foto.

Ilustrační foto. | foto: Otto Ballon Mierny, MAFRA

Bikeři zářili v Belgii: Horáková vyhrála, Slavík byl druhý, Prokop třetí

• 0
Českým bikerům se v úvodním podniku Světového poháru ve fourcrossu v belgickém Houffalize dařilo náramně - vybojovali kompletní medailovou sbírku. V závodě žen zvítězila Jana Horáková. Tomáš Slavík mezi muži skončil druhý a dvojnásobný mistr světa Michal Prokop byl třetí.

Horákové k triumfu ve finále pomohl pád úřadující vítězky SP Anneke Beertenové z Nizozemska a Emmeline Ragotové z Francie.

Druhá dojela Rakušanka Anita Molciková.

Slavík s Prokopem nestačili jen na obhájce loňského celkového prvenství a úřadujícího mistra světa Jareda Gravese.

Australský cyklista potvrdil formu z páteční kvalifikace, kterou také vyhrál. Poslední ve finále dojel švýcarský reprezentant Roger Rinderknecht.