Diskuze

Orli zaskočili soupeře tvrdou obranou

Ve třetí čtvrtině, kterou vyhráli o 13 bodů, rozhodli basketbalisté Prostějova o ligovém vítězství nad Kunínem 96:70. Díky dostatečnému náskoku si v poslední kvartě mohli dovolit i střelecký výpadek, který trval bez dvou vteřin pět minut. "To nebylo rozhodující, soupeř dal za pět minut jenom dva body. Naše hra v obraně, to byl základ vítězství," ocenil nasazení svých hráčů pod vlastním košem trenér Orlů Miroslav Marko.

Fantic

5. 3. 2007 14:07
...
Tvrdou obranou??? Polocas vyrovananej, druhou puli Kunin totalne nezvladnul a ty mice hracum PV doslova nabizel!!! Navic kouc Soce zrovna nepusobil dojmem zkusenyho mistra, resp. to, jak reagoval na deni na hristi, rozhodne nebylo z basketbalovy citanky...
0 0
možnosti

T.M.

5. 3. 2007 19:26
Re: ...
Souhlas. Soče tam neustále poskakuje a žádnou tvrdou obranu nebylo vidět, spíš hafo zbytečných ztrát Kunína.