Diskuze

Play-off NBA: Golden State otáčelo, Torontu nepomohla ani daleká trefa

Basketbalisté Golden State porazili v utkání druhého kola play-off NBA Portland 110:99 a vedou 2:0 na zápasy. Duel otáčeli v závěrečné čtvrtině, kterou získali 34:12. Torontský rozehrávač Kyle Lowry sice dokázal střelou z vlastní poloviny hřiště se závěrečnou sirénou poslat první utkání s Miami do prodloužení, po něm se ale z výhry 102:96 radovali hosté.
PF

P84e46t57r 86F59e44i92g75l

4. 5. 2016 12:57

No, psal jsem to uz pod minuly clanek...podle me i trochu prokauc ze strany Stottse s Plumleem...toho nechal teda v posledni ctvrtce vypít kalich hořkosti az do naprostého dna...

0 0
možnosti
JB

Naprostý souhlas s Plumleem, když jsem viděl jak se trápí, nedává, ztrácí, dostává už asi 3 blok tak jsem nechápal, proč ho tam furt drží. Ve 4.Q to byla hlavně jeho "zásluha", že se GS podařilo tak rychle otočit - měli úsek hry kdy nedali snad 10 útoků po sobě a z toho většina přes PlumleehoRv

0 0
možnosti
PC

tak popravdě při vývoji zápasu jsem rád, že jsem si tiket, na kterém jsem čekal na GSW nechal vyplatit. těch 700 rozdílu by mi za ty nervy fakt nestálo. 4Q to byl ze strany GSW opravdový válec.

0 0
možnosti
MH

Já to vyplatit nenechal, ale průběh byl fakt na infarkt. Pravdou je, že jsem tam zas neměl tolik!R^

0 0
možnosti
JP

Koncovka čtvrté čtvrtiny v Torontu byla vtipná sama o sobě, ale když už se to tak vyvinulo, tak proč Heat Lowryho nefaulovali? Pak by se podobná cirkus střela nikdy nemohla stát