Diskuze

Miami předvedlo skvostný obrat, završil ho šťastnou střelou Wade

Basketbalisté Miami prohrávali v nedělním utkání NBA s Memphisem většinu druhého poločasu, ale 21 sekund před koncem je poslal do vedení Dwyane Wade a domácí tým nakonec zvítězil 100:97. Memphis vedl v zápase až o 16 bodů, hráči Heat však začali dotahovat a utkání završili šňůrou 11:0.

A fakt má rád Lowryho. Over 20,5, dá 10 bodů za prvních 6 minut, 20 má na kontě 18 minut před koncem. A na těch 20 zůstane;-O

0 0
možnosti

Na playoff pozicích západu 2 týmy se zápornou bilancí.

0 0
možnosti
JE

Na špíly MIA se dá docela dívat i v základní části.

0 0
možnosti

Rume, já to nehážu na Osweilera. To v žádném případě. Ale mít Broncos aspoň průměrného QB, skončil by poločas aspoň 20:0 a bylo by vymalováno. Ve druhé půlce bylo blbbě úplně všechno. Missed FG, puffed punt, Davis i Thomas pustili přihrávku, která šla přesně, nikdo je neatakoval a měl z toho být 1st down atd., atd.