Diskuze

Naději sebral uragán v poslední čtvrtině. Basketbalisté podlehli Litvě

Před závěrečnou čtvrtinou čeští basketbalisté vedli a Litvu statečně trápili. Poslední úsek na palubovce favorita však vůbec nezvládli a ve svém druhém vystoupení v kvalifikaci o mistrovství Evropy prohráli 89:97.

Tedy ten začátek poslední čtvrtky mne fascinoval. Ano, jistě, bylo tam pár smolovatých věcí u nás a pár šťastných u soupeře. Ale začít poslední čtvrtku 0:16? To fakt asi rarita.

Neuvěřitelný kolaps.

Litva nás nedorazila přes pivoty, ale hromadou úplně volných trojkovych střel a naše nulová rotace na perimetru.

Nechápu opět výmluvy na absence a šance mladým. Litvě chyběli téměř všichni a jejich mladí dostali šanci mnohem více.

Škoda, soupeř byl dnes tragický, ale na nás to stačilo.

3 2
možnosti
PP

P24e83t60r 10P31á84l46k22a

24. 2. 2020 22:18

No, přišel jsem z práce minutu před koncem třetí čtvrtky a úplně na pochvalu to pak nebylo.