Novou Českou Miss bude bruneta z Brna, míní astrolog

  1:00aktualizováno  1:00
Již v sobotu večer budeme znát novou Českou Miss. Která z dvanácti krásek to bude? Opět jsme požádali známého astrologa Milana Gelnara, aby z data a hodiny narození finalistek vyčetl jejich šance.

Eva Vašková - 26 let, 177 cm. Narodila se 12. ledna 1981 a je ve znamení Kozoroha. Žije v Brně. Je manažerkou zahraniční firmy, zabývá se také modelingem a chtěla by se stát televizní moderátorkou. Její oblíbenou historickou postavou je Auguste Rodin, protože má ráda umění a jeho sochy. Má ráda kulturu, četbu, hudbu, tanec a cestování, věnuje se také jízdě na koni, gymnastice, jízdě na kolečkových bruslích a chodí do fitness centra. Nejlepší zahraniční dovolenou zažila na ostrově Ibiza. Chtěla by se podívat do Jižní Ameriky ale třeba také v Čechách do Boubínského pralesa. Nejraději si pochutná na paelle de pescados, typicky španělském jídle. Evino motto: Kdo nemá pořád dost, nebude mít nic. | foto: Česká Miss

Kdo se podle vás stane další Českou Miss?
HLASUJTE ZDE

"Je vždy velmi odvážné, když se astrolog pokouší podle postavení hvězd určit, kdo z množství lidí bude v nějaké akci úspěšný a kdo ne,"  říká Milan Gelnar, který loni krátce před finále Miss ČR uhodl, že vítězkou se stane Taťána Kuchařová. - více zde

"Astrologie sice vychází z několika tisíciletého pozorování souvislostí mezi tím, co se děje na zemi a tím, co se děje na nebi, ale v tom všem se pohybuje vždy člověk, který má svobodnou vůli a může tedy to, co je zapsáno v mapě osudu, změnit ku prospěchu či neprospěchu svému. Záleží pouze na jeho moudrosti a vůli a také na tom, zda je nějak duchovně vzdělán či nikoli."

Hvězdy přejí Evě Vaškové
"V případě České Miss 2007, jsem musel udělat velké množství horoskopů (každou z účastnic jsem musel astrologicky posoudit z hlediska natálního horoskopu (horoskop na celý život), Solárního horoskopu (na celý rok), Lunárního horoskopu (na měsíc) a Denního horoskopu (na den finále) a z těch všech 48 horoskopů určit, u které z finalistek je nejoptimálnější kombinace a jak se to nejspíš projeví.

Na základě této zdlouhavé analýzy mi nakonec jako nejúspěšnější vyšly tyto finalistky: (podrobnější informace o dívkách naleznete ve fotogalerii)

Eva Vašková  1. Vašková Eva – šestadvacetiletá manažerka zahraniční firmy z Brna je podle hvězd velmi energická, půvabná, originální, nápaditá, proměnlivá, přizpůsobivá a přitom silně ctižádostivá, praktická, pragmatická a dokáže si získat veřejnost na svou stranu. Zejména ona má ze všech dívek ke dni finále nejlépe postaveny hvězdy, což naznačuje, že bude s dosaženým umístěním opravdu spokojena.

Eva Čerešňáková2. Čerešňáková Eva – dvacetiletá studentka Vysoké školy ekonomické v Praze je podle postavení hvězd velmi citlivá, vnímavá, chytrá a hlavně svá. "Bohužel" ale není typem, který by se hodil do prostředí ostrých loktů, které panuje ve světě modelingu a velkých peněz. Zde se obávám, že Eva nebude ochotna se přizpůsobovat případným diktátům a to ji bude zřejmě bránit v úspěšné kariéře modelky. Nicméně v této soutěži by se ji mělo docela dařit.

Sára Aschenbrennerová3. Aschenbrennerová Sára – jednadvacetiletá studentka lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Plzni vydá podle hvězd za dalších X dívek. Silně aspektované planety ve znamení Blíženců jí dávají schopnost být ne jako jedna, ale jako celý harém dívek. Pravděpodobně, bude schopna mít mnoho tváří či originálních podob. Je pravděpodobné, že bude velmi zvídavá, bude ji zajímat vše, všude bude chtít být, všechno poznat a bude toho také schopna hodně zvládnout. Přestože bude proměnlivá, nebude snílek, její aktivity budou mít vždy racionální základ a schopnost věci uskutečňovat.

Svatava Spurná4. Spurná Svatava – jednadvacetiletá studentka filologie, která žije v Křelově na Olomoucku, je velmi dominantní a svá, silně orientovaná na úspěch. Vždy bude na očích veřejnosti, nebude ji dělat problém na veřejnosti vystupovat a předvádět se v celé své kráse. Navíc má silné vnímání a cítění okolních energií, takže bude jen velmi těžké ji podvést či věšet bulíky na noc. Má velkou schopnost věci uspořádat tak, aby se vyvinuly podle jejího scénáře. Úspěch na ni čeká především v zahraničí.

Bez šancí, ale z pohledu hvězd také nejsou: Lucie Hadašová či Blanka Javorská.

Nicméně pokud astrolog hovoří o postavení hvězd, čte jakoby v mapě života. Jak ji, ale dotyční projdou, záleží jen a jen na nich. Předurčeno není nic, vše je pouze naznačeno!"

Autor:

Nejčtenější

Soud vyhověl Plekancovi. Vondráčková má manželovi odevzdat pasy dětí

Tomáš Plekanec (26. 11. 2018)

Soud v Kanadě rozhodl, že hokejistovi Tomáši Plekancovi (36) vydá pasy jeho synů, šestiletého Matyáše a tříletého...

Stát se matkou pro mě bude velká výzva, říká Taťána Gregor Brzobohatá

Taťána Gregor Brzobohatá na tiskové konferenci nadace Krása pomoci a AEGON...

Taťána Gregor Brzobohatá (31) je dosud jedinou Češkou s titulem Miss World. Ten získala topmodelka již v osmnácti...

Původně jsem šla na konkurz na Dášu, prozradila Romana ze seriálu Most!

Zdeněk Godla, Michal Isteník, Dominika Býmová a Cyril Drozda v seriálu Most!...

Dominika Býmová (31) je jednou z hvězd seriálu Most!. Herečka prozradila, že nejdřív šla na konkurz na jinou postavu....

Nechápala jsem, že mě lidé obviňují, říká Rytmusova snoubenka Alagič

Jasmina Alagič (Party finalistů SuperStar, Fashion klub Kotva, 9. 5. 2018)

Jasmina Alagič (29) našla podle svých slov v Rytmusovi (42) ideálního partnera. Přestože jejich vztahu nikdo nevěřil,...

Jiřina Bohdalová žaluje Komerční banku za padělané obrazy

Herečka Jiřina Bohdalová na snímku z 5. února 2019

Herečka Jiřina Bohdalová (87) zažalovala Komerční banku kvůli prodeji padělaných obrazů, informoval ve čtvrtek...

Další z rubriky

Nemáme datum expirace, zlobí se Klumová a chce dál předvádět prádlo

Heidi Klumová v kampani na spodní prádlo (2017)

Německá topmodelka Heidi Klumová (44) odmítá kritiku, že je příliš stará na předvádění spodního prádla. Prohlásila, že...

Yasmin Le Bonová: Kvůli menopauze mám vrstvu tuku a horší paměť

Yasmin Le Bonová (Paříž, 27. února 2018)

Modelka Yasmin Le Bonová (53) vypadá, jako by dokázala zastavit čas. V 80. letech patřila k hvězdám modelingu a občas...

VIDEA ROKU 2018: Provokativní modely a skandály

Provokativní modely a skandály (koláž iDNES.cz)

Módní přehlídky, volby miss a další společenské akce byly v tomto roce skvělou podívanou. A že se bylo na co dívat....

Najdete na iDNES.cz