Last Spy's Dance - exkluzivně pro naše čtenáře

  2:00aktualizováno  9:51
Díky dobrým vztahům našeho webu s herními vývojáři se nám povedl opravdu husarský kousek - přinášíme vám novou českou hru, která měla být v normální distribuční síti, ale u nás máte jedinečnou možnost si ji po omezenou dobu stahovat zdarma!

Last Spy's DanceBudou tomu již bezmála dva roky, kdy vás naši kolegové z BonusWebu informovali o připravované české hře jménem Last Spy's Dance. Jelikož se doba značně nachýlila a vývoj byl minulý měsíc ukončen, hra míří v těchto dnech do našich obchodů s hrami. Jak možná víte, náš server a ostatně i BonusWeb má velmi dobré vztahy s českými vývojáři, a tak se nám podařilo něco na české poměry dosud nevídaného - za příslib vyššího hodnocení v recenzi, která vyjde na BonusWebu, máte jedinečnou možnost si až do tohoto pátku stáhnout zdarma hru Last Spy's Dance od týmu Wild Rose Space, tedy zcela nový titul, který stojí v našich obchodech přibližně 600 Kč!

A o čemže je tato hra? Pokud tápete a nikdy jste o této hře neslyšeli, protože herní média ji nevěnovala dostatečnou pozornost, vězte, že Last Spy's Dance je hrou přísně logickou, správná charakteristika by byla akční puzzle s RPG prvky. Že to zní šíleně? Možná, ale o to lépe se tato hra hraje. Ve své podstatě se jedná o remake stařičké osmibitové hry Spy vs. Spy, který je navlečen do pěkného moderního kabátku a obohacen o některé nové prvky. Pokud původní hru znáte, nemá smysl o ní dále povídat. Kdo prozatím neměl se hrou tu čest, nechť si stáhne tuto a uvidí, že u ní bude schopen vydržet několik dlouhých večerů, neboť vás pohltí výtečnou hratelností a svým skvělým zpracováním. Pokud jste hru nehráli, nebudu vám prozrazovat, oč se jedná, protože to byste přišli o všechna překvapení.

Z technické stránky je hra na vysoké úrovni - jistě se vám bude líbit pěkná 3D grafika, která snímá hlavní postavy z pohledu třetí osoby, někdy se však kamera přepne do pohledu z vašich očí. Tato libůstka vynikne zvláště v, tuším, pátém nebo šestém levelu, kdy jste zavřeni v pokoji a váš protihráč zhasnul všechna světla. Opravdu reálná situace, která může kdykoli nastat a vypadá naprosto úchvatně - vidíte, respektive nevidíte vše, co je třeba. Ale dosti chvalozpěvů na grafiku, ani hudební stránka nijak nezaostává - po celou dobu hry vám do uší znějí jakési pralesní bubny, doprovázené zpěvem podle mého názoru značně šíleného šamana. Last Spy's DanceDalo by se sice polemizovat, zdali se tento hudební styl ke hře hodí či nikoliv, to nechám na vás, každý bude mít jistě svůj názor, ale mně osobně se to moc líbilo.

Ještě předtím, než si hru stáhnete, bych vás chtěl upozornit na trošku netradiční způsob instalace hry. Z našeho serveru si stáhnete pouze 20 kB malý archiv se hrou, v němž se nachází klient, který když spustíte, připojí se na server autorů, odkud se doinstalují potřebná data nutná pro spuštění hry. K tomu dochází pouze při prvním spuštění. Ale nemusít se bát, hra má v průměru cca. 10 MB, takže i na modemu ji za hodinu máte staženou. To je z důvodu, že autoři chtějí mít přehled o tom, kolik lidí si hru od nich stáhlo.

Pokud váháte, zdali tak učinit, dlouho se nerozmýšlejte, neboť již za pár dní tento článek zmizí a jediný způsob, jak hru získat, bude se pro ni vydat do obchodu, kde za ni dáte nekřesťanský peníz. Navíc vezmu-li v potaz její výtečnou hratelnost a zpracování, měla by to být jasná volba úplně pro všechny hráče.

Last Spy's Dance
Výrobce: Wild Rose Space
Status: freeware
Sys. požadavky: Procesor 500 Mhz, 64 MB RAM
Platforma: Windows
Homepage: hra nemá homepage
Download BonusWeb.cz (20 kB)

Autor:
 

Nejčtenější

Další z rubriky

Nejlepší nezávislé hry roku 2010 - 1. část

2011

První část nabízí výběr nejlepších adventur, akčních her a arkád, které jste si v minulém roce mohli z Plných her...

Dots and Boxes - dojmy z betaverze

Dots and boxes

Máte rádi logické hry? Tým Sosáci vydal betaverzi své hry, která vychází z populárního Othella nebo Reversi.

Rozhovor s Danielem Viktorinem

Rozhovor - Daniel Viktorin

O chystaných projektech, prodejích shareware her na našem trhu i nové online hře jsme si povídali s naším bývalým...

Najdete na iDNES.cz