InCD

  12:00aktualizováno  1. dubna 2:04
Přestože je tento program dostatečně jednoduchý na to, aby jej dokázal pochopit snad každý, připravil jsem pro příznivce programů firmy Ahead tento překlad. Nyní i pro verzi InCD 3.5.24b.

Ahead InCD - větší obrázek z programu

InCD 3.5.24b

Popis změn v jednotlivých verzích programu bohužel nemám, pokud někdo nějaký máte, pošlete mi ho a já ho rád přidám do doprovodného textu.
Bye, Evzen

InCD 3.5.22b

DĚKUJI VŠEM, KTEŘÍ MI ZASLALI FINANČNÍ POMOC! DATA SE BOHUŽEL UŽ ZACHRÁNIT NEPODAŘILO :-((((, ALE DALO MI TO NOVOU CHUŤ DO TVORBY DALŠÍCH PŘEKLADŮ.
Změny oproti předchozím verzím bohužel nejsou známy.
Bye, Evzen

InCD 3.52.00

Popis změn v jednotlivých verzích programu bohužel nemám, pokud někdo nějaký máte, pošlete mi ho a já ho rád přidám do tohoto textu.
Bye, Evzen

InCD 3.51.91

Popis změn v téhle nové verzi programu, bohužel už skoro jako vždy, není znám.
Bye, Evzen

InCD 3.51.61

Popis změn v jednotlivých verzích programu bohužel není znám. Jediné, čeho jsem si v této verzi všimnul, je, že došlo ke změně grafické podoby programu. To má bohužel za následek poměrně drastické zvětšení souboru s češtinou (84 kB -> 464 kB).
Bye, Evzen

Informace o programu

Přestože je tento program dostatečně jednoduchý na to, aby jej dokázal pochopit snad každý, připravil jsem pro příznivce programů firmy Ahead tento překlad. A protože jsem nepřítelem paketového zápisu, važte si překladu o to více ;-)). Nezapomeňte si též přečíst informace v sekci Kontakt na konci tohoto souboru!
Popis změn v jednotlivých verzích programu bohužel nemám, pokud někdo nějaký máte, pošlete mi ho a já ho rád přidám do tohoto textu.
Jediné, co vím, že od této verze je už podporován systém Windows XP.

Instalace

 • Ověřte si, že program InCD není v činnosti (neformátuje nějaké médium či nemá nějaká data k zápisu).
 • Ukončete program InCD:
 • v systémech Win9x stiskněte klávesy Ctrl-Alt-Del a v seznamu úloh ukončete program InCD;
 • v systémech WinNT/2000 spusťte Správce úloh a na kartě Procesy ukončete proces InCD.exe).
 • Poté zálohujte původní anglické soubory RES.DLL a RESEX.DLL v adresáři programu InCD (standardně C:\Program Files\ahead\InCD), například je přejmenujte. To pro případ, že by něco nefungovalo nebo že by se vám čeština nelíbila. Pokud máte problémy s přejmenováním souboru RESEX.DLL, protože je zamčen operačním systémem, přejmenujte jen soubor RES.DLL a restartujte systém. Program InCD při startu zhavaruje, protože nemůže najít přejmenovaný soubor. Tím nám ale umožní přejmenovat zbylý soubor RESEX.DLL, protože už nebude zamčený operačním systémem.
 • Na místo zálohovaných souborů rozbalte soubory z distribučního balíku.
 • Spusťte program InCD (C:\Program Files\ahead\InCD\InCD.exe)

  FAQ
  Q1: Proč je program distribuován v ZIPu a ne v nějaké přímo instalovatelné formě (EXE)?
  A1: Protože považuji znalost práce s archivy za základ při práci s počítačem. A taky proto, že samoinstalovatelné programy jsou nejen nebezpečné, ale predevším jsou podle mého názoru jen pro tupce. A to vy přece nejste, že?!

  Další české verze
  ...budu v rámci možností svědomitě vydávat vždy hned po uvedení nové anglické verze. Použitá technologie to umožňuje, prodlevy budou způsobeny čistě lidským faktorem (čti "mojí leností") ;-)

  Jiné překlady
  Kromě překladu programu InCD, který se Vám právě dostal "do rukou", jsem autorem překladu dalšího programu z dílny firmy Ahead, programu Nero - Burning ROM.
  Dále jsem autorem překladu výtečného vypalovacího programu CDRWin a neméně dobrého vypalovacího programu DiscJuggler.
  Najdete je na CDR serveru (http://www.cdr.cz) v sekci Software / Češtiny a na serveru Cestiny.CZ pod písmenem "N", "C", resp. "D".

  Poděkování
  Děkuji lidem z auditorií serveru http://www.cdr.cz za pomoc a nápady pri překladu a správcům serveru za to, že takový server vůbec existuje. Také díky za poskytnuté místo na serveru pro mé překlady. V neposlední řadě díky i serveru Cestiny.CZ, který také přispívá významnou měrou k šíření mých překladů.

  Kontakt
  Pokud by měl někdo pocit, že čeština je natolik dobrá, že by si její autor zasloužil nějakou odměnu, může vyjádřit svůj vděk zasláním dobrovolného příspěvku, jehož výši nechám na vašem vlastním uvážení, na číslo účtu 1024003147/5500.
  Připomínky k překladu prosím do auditorií o překladech na výše uvedeném serveru (http://auditorium.cdr.cz), návrhy na změny tamtéž. Bystřejší uživatelé zde dokonce mohou objevit moji emailovou adresu, na které přijímám postřehy také.

  Evžen - _THE_ source of quality translations

 • Download češtiny do programu InCD 3.5.24b (450 kB)

  Download češtiny do programu InCD 3.5.22b (451 kB)

  Download češtiny do programu InCD 3.52.00 (463 kB)

  Download češtiny do programu InCD 3.51.91 (463 kB)

  Download češtiny do programu InCD 3.51.61 (464 kB)

  Download češtiny do programu InCD 3.37.0 (85 kB)

  Download češtiny do programu InCD 3.31.0 (85 kB)

  Download češtiny do programu InCD 3.29.1 (85 kB)

  Domovská stránka výrobce programu, firmy Ahead, kde naleznete tento program zdarma ke stažení.

  Autor:
   

  Nejčtenější

  Další z rubriky

  EaseUS Partition Master

  EaseUS Partition Master

  Tento program poskytuje celou řadu užitečných funkcí a nástrojů pro dělení disků i správu oddílů. Čeština pro verzi 12.9

  NirLauncher

  NirLauncher

  NirLauncher tvorí 198 aplikácií,ktoré vám poskytnú rozsiahle informácie o vašom PC. Slovenčina do verzie 1.20.36

  Wise Registry Cleaner

  WiseRegistryCleaner SK

  Wise Registry Cleaner je program na cistenie registrov Windows. Pripravil som vám slovenčinu aj do verze 9.61.647

  Najdete na iDNES.cz