Unreal Tournament 2004

  12:00aktualizováno  16. května 9:53
Hra, k jejíž demoverzi jsem připravil před necelými dvěma mesíci češtinu, se z mé dílny dočkala i překladu plné verze hry. Pevně doufám, že se vám překlad bude líbit.

Unreal Tournament 2004 - větší obrázek ze hry

Kdo nezná Unreal Tournament, nechť se začervená, protože tato hra je snad známější než Sharon Stone. Jde o akční střílečku, ve které je obsaženo mnoho druhů hry počínajě snad všem známým Deatmatchem a konče u nejnovějšího a zatím nejoblíbenějšího módu Onslaught. V Deatmatchi se bojuje v aréně ve stylu všeci pro všem. Pak je tu ale mód Team Deatmatch kde se hráči rozdělí do dvou týmů a hrají proti sobě, v obou případech jde o dosažení určeného limitu fragů(zabití). Pak je tu Assault ve kterém se rovněž hráči rozdělí do dvou týmů,ale jde o plnění úkolů při čemž jedna strana útočí a druhá strana brání strategické cíle. Pak tu mám mód Last Man Standing a jak už název napovídá půjde o to kdo zůstane poslední živý. Další je Double Domination, který je obdobou Domination z UT. Jde o zabrání a udržení dvou bodů po dobu deseti sekund (celkem peklo). Další z rodiny módů je Bombing Run,ve kterém se týmy poperou o míč, ano slyšíte dobře o míč. Míč se objeví uprostřed arény a úkolem je získat míč a přežít cestu k nepřátelské kruhové brance a buď jí proskočit, což je za sedm bodů, nebo jej jen prohodit brankou pomocí speciální zbraně a to je za tři body. Snad jen podotknout,že s míčem nelze střílet protivníky, ale lze míč přihrát spoluhráči. Capture the Flag, volně přeloženo ukradni vlajku, což už napovídá vo co go. Jeden tým se druhému týmu snaží ukrást vlajku z nepřátelské základny a dojít s ní do své základny. Unreal Tournament 2004 - větší obrázek ze hry Pak je tu mód s názvem Invasion. Jedná se kooperativní mód, kdy je třeba ubránit se po dobu 90 sekund před vlnami nepřátel. Každý hráč má po tento časový limit pouze jeden život, stačí však,aby byť i poslední sám útok odrazil a všichni ožijí, aby se mohli bránit novému, o něco nebezpečnějšímu útoku. Je tu taky mod s názvem Mutant, který začíná sice jako klasický Deatmatch, ale takhle to jde jen chvilku. Jakmile první hráč umře, stává se z něj Mutant, má zvýhodněné bodování za některé speciální fragy, plnou výbavu, dostatek nábojů a pár dalsích speciálních věciček. Nevýhodou je, že mu pomalu ubývá zdraví a může si ho doplnit jen zabíjením ostatních. Další vychytávkou je, že hráč s nejnižším skóre je tzv. looser a jako takovému je umožněno zabíjet všechny ostatní hráče. Unreal Tournament 2004 - větší obrázek ze hry A na konec zlatý hřeb večera a to mód ONSLAUGHT, který kraluje. V tomto módu se projeví jedna z předností hry UT2004 a to vozidla. Cílem tohoto módu je dobývat předem stanovená místa, jež jsou mezi sebou propojeny pomocí energetických vodičů, takže je třeba je dostat v daném pořadí.

A právě do téhle fantastické hry jsem připravil češtinu. Měli jste možnost vyzkoušet můj překlad dema, takže asi tušíte, co vás vše čeká v plné verzi hry. Já doufám, že budete spokojeni.
Instalace je snadná, rozbalte archív, spusťe patch a řiďte se pokyny.

Hromadu zábavy přeje Lukido

Download češtiny do hry Unreal Tournament 2004 (158 kB)

Download češtiny do hry Unreal Tournament 2004 DEMO (179 kB)

Další informace o hře naleznete na serveru BonusWeb.

Autor:
 

Nejčtenější

Další z rubriky

Half Life 2

Half-Life 2

Akční hra Half-Life 2 získala od všech kritiků pozitivní ohlas. Na hře byly pozitivně hodnoceny vlastnosti jako...

Hellblade: Senua's Sacrifice

Hellblade: Senua's Sacrifice

Překlad mytologické akce o výpravě za záchranou duše z pekla.

Sins of Sollar Empire: Rebellion + datadisky

Sins of a Solar Empire

Češtinu pro hru Sins of a Solar Empire od původní autora Farflame, která je zde zahrnuta s jeho laskavým povolením. A...

Najdete na iDNES.cz