Diskuze

Pastrňák s Vladařem pomohli Bostonu k zisku bodu, Nosek slavil gól

Hokejový útočník David Pastrňák jednou asistoval a gólman Dan Vladař kryl 29 z 32 střel v pondělním zápase Bostonu, který na domácím ledě nakonec podlehl Philadelphii 2:3 po prodloužení. V dalším duelu se střelecky prosadil Tomáš Nosek, jehož Vegas nedalo šanci St. Louis po triumfu 6:1.
FK

Matthews si definitivně jde pro Maurice , nevěřím, že by mu ještě někdo konkuroval. Je to teda stokrát lepší než Ovce.

A dívám se, že Staal se hned v prvním zápase za Habs uvedl vítězným gólem v prodloužení.

1 0
možnosti
LK

Matthews>>>Pastrňák. Úplně jiná třída. Pastrňáka musí táhnout spoluhráči, sám neudělá nic. Nechápu, že za 8 let v NHL se nedokázal ani o píď zlepšit v bruslení a je pořád stejně slaboučkej. Jediný, v čem se zlepšil, je střela, ale musí mít spoluhráče, kteří mu dokážou nalejt.