Diskuze

Za Chicago si v NHL zachytal účetní, stal se první hvězdou zápasu

Hokejistům Chicaga pomohl k vítězství 6:2 nad Winnipegem ve čtvrtečním zápase NHL účetní. V dresu Blackhawks totiž dochytal záložní brankář Scott Foster, který před zápasem kvůli zranění Antona Forsberga během rozcvičky podepsal amatérský zkušební kontrakt.

Frajer. U nás jsou teď všichni účetní na prášky, protože finišují uzávěrky. ;-)

0 0
možnosti

Celou kariéru v NHL nepustit gól. R^

21 0
možnosti

Příběh hezký, ale když Winnipeg na účetního vyšle za 14 minut 7 střel... Na někoho takovýho snad musí létat puky ze všech stran a pozic, zvláště při takovém výsledku, ne jedna upocená střela za dvě minuty.

3 3
možnosti

J59a88n 67S16t76o69d26o78l22a

30. 3. 2018 23:00

7 střel za 14 minut je běžný počet střel v NHL, to je 30 střel na zápas. Na to, že měli v bráně amatéra, Chicago moc nebránilo.

2 0
možnosti

Trochu neortodoxní styl, ale některé zákroky co udělal nebyly vůbec nic snadného. Frajer, chytat na amatérské úrovni a najednou se postavit do brány v zápase NHL a nerozklepat se.

7 0
možnosti

Neměl by Mrázek začít studovat účetnictví?

9 2
možnosti

J33a42n 64S41t82o32d89o15l70a

30. 3. 2018 11:54

V posledním zápase Mrázek také dochytával, byl tam trojnásobný čas a nepustil taky nic. A to šlo o vytrovnaný zápas!

9 0
možnosti

Hezký příběh, frajer, že do toho vůbec šel. A ještě může říct, že nepustil ani gól.:-)

9 0
možnosti

J10a27n 18S84t84o43d78o43l84a

30. 3. 2018 10:16

Živě si představuju, jak o víkendu hraje jeho rekreačka. Spoluhráči i soupeři si to užijí jako nikdy. "To je ten, co ho neprostřelil Laine, Scheifele ani Wheeler, a my mu dali dneska pět." :-)

25 0
možnosti

A23n83d40r19e41j 73K47r74á49l

30. 3. 2018 10:12

Chytal technicky relativně solidně. A ten zákrok lapačkou, klobouk dolu. Kdyby to neřekli, težko by člověk poznal, že je to 3. gólman.

1 2
možnosti

Pardon, ale třetí gólman? ;-D Spíš tak 23. ;-)

5 1
možnosti

J97a60n 66S28t58o15d33o79l56a

30. 3. 2018 10:01

Divím se, že všechno chytil. Od roku 2005 chytá jen v rekreačce. každá střela v NHL je nesrovnatelně rychlejší a přesnější než jakkoli povedená v rekre. Zážitek skvělý a navrch nic nepustit.