VÍTKOVICE - SPARTA
7. kolo extraligy

Utkání komentuje Miroslav Najdek

37:01
Vítkovice využívají přesilovku a vedou 2:1. Na modré napřáhl Irgl, Přikryl puk neudržel a důrazný Hubáček jej dopravil zblízka do branky.
36:25
Na trestnou lavici usedl Tabaček za držení.
36:05
Sparta v posledních minutách získává převahu. Až před Pince se protlačil Podlešák, ten jeho střelu k levé tyči vyrazil a zachytil i jeho dorážku.
33:52
Ton za vítkovickou brankou zachytil přihrávku domácích, nahrál před brankou rozjetému Kratěnu, ten z dobré pozice minul.
30:08
Do brejku ujel hostující Ton, dostal se až před Pince, ale ten mu jeho pokus o bekhendový blafák zlikvidoval.
29:26
Vítkovice nevyužily přesilovku, až v závěru se dostaly ke střelbě, ale ani Köhler ani Jurečka Přikryla nepřekonali.
27:26
Přesilovku si zahrají domácí, vyloučený je Černošek, který podrazil unikajícího Irgla.
26:06
Domácí jsou už opět v plném počtu. Sparťané v přesilovce příliš nepřesvědčili. Šanci měli až v jejím závěru. Tvrdou střelu od modré vypustil Vykoukal, ale Pinc ji vyrazil před Kratěnu, ale ten dorážel vedle.
24:06
Domácí jsou opět v oslabení. Vyloučený je Jasečko za hákování.
23:15
Sparta přesilovku nevyužila. Domácí dokázali držet puk dost daleko o své branky. Hosté tak zahrozili pouze v úvodu a na konci přesilovky. OBránce Tabaček najel až před Pince, který jeho bekhendovou střelu vyrazil. A Netík, který se proháčkoval obranou, střílel vedle.
21:15
Další vyloučení - na trestné lavici už sedí Hudec za nedovolené bránění.
21:02
Sparta je už v plném počtu. Domácí měli v závěru přesilovky jedinou šanci. Po dobré kombinaci střílel od modré Gulaši, puk těsně minul levou tyčku.
20:01
20:00
Konec první třetiny. V dosavadní přesilovce domácí Spartu neohrozili.
19:02
Vyloučený je hostující Sivek za napadení.
18:14
Vítkovickou rozehrávku vystihl Ton, vystřelil z velké dálky těsně za modrou a Pinc puk chytil lehce do lapačky.
17:02
Vítkovičtí sehráli téměř celou přesilovku v útočné třetině, ale gól nedali. Hosté jim nedopřáli prostor ke střelbě, a tak pálil pouze dvakrát Burger. Jednou od modré, podruhé si s pukem najel do lepší pozice před Přikryla, ale nepřekonal jej.
15:02
Domácí zahájili přesilovou hru - vyloučený je Hanzlík za podražení.
13:06
Vyrovnáno 1:1. Sparta udeřila hned po vhazování, které se odehrálo po pravé ruce brankáře Pince. Po přihrávce Tona si udělal prostor Hlaváč, dostal se až před brankoviště a pod tělem padajícího gólmana vyrovnal.
11:31
Po mezihře ve středním pásmu se dostali do útočné třetiny domácí a Přikryl zasahoval proti střelám Köhlera a Klimka.