11. kolo hokejové extraligy

25:29
Přesilovka Ústí. Martin Čech dostal dvě minuty za za držení hole.
25:10
Po dvou rychlých gólech oba týmy znervózněly. Hrálo se především ve středu hřiště. Nikdo se nedostal do šance. Nakonec vystřelil Evan od modré, Čech chytil.
22:55
Zlín srovnává na 2:2. Martin Čech protlačil zpoza branky puk na Noska, který se trefil zblízka.
21:11
Ústí vede 2:1. Novotného střela se odrazila od zadního mantinelu před branku, kde stál volný Antoš.
20:28
Přesilovku si zahraje Ústí. Ďurák hrál vysokou holí.
20:28
Novotný nahazoval na Pazourka, Čech vyrazil.
20:01
Začala druhá třetina.
20:00
Skončila první třetina. Ještě před sirénou to zkoušel Novotný, ale už nestihl vystřelit.
19:08
Přesilovka domácích. Vosátko nedovoleně bránil.
18:10
Noskova střela prošla chumlem hráčů a před Přikrylem puk ještě někdo tečoval. Nakonec proletěl těsně vedle levé tyčky.
17:10
Leška vypálil z levého kruhu, Přikryl vyrazil jen k Balaštíkovi, který z dorážky minul.
16:05
Od modré to zkusil Vosátko. Přikryl puk schoval do lapačky.
15:40
Bude se hrát ve čtyřech. Za hákování jde ven Špirko.
14:43
Ústí si zahraje přesilovku. Balán je vyloučený za držení.
14:30
Janků našel zpoza branky Antoše, který pálil těsně nad pravou šibenici.
13:23
Ústí vyrovnává na 1:1. V závaru před brankou našel skulinku pro puk Klimt a nahrál Špirkovi. Ten se trefil střelou po ledě k levé tyčce.
12:30
Andrašovský od mantinelu nahrál Balánovi, který byl sám před Přikrylem, ale ten trefil jen ústeckého brankáře.
11:10
Ústí se dostalo do brejku. Klimt s Martincem si několikrát vyměnili puk. Ale když chtěl Klimt zakončovat, už byl moc blízko a Čecha nepřehodil.
09:34
První formace Zlína semkla domácí v obranné třetině. Leškovu střelu se snažil tečovat Balaštík, ale puk těsně minul branku.