2. kolo hokejové extraligy

27:53
Sparta bude hrát přesilovou hru, za krosček je vyloučen Koma.
25:51
Sparta vede 2:1, a bleskově se ujímá vedení. Štrbovu střelu ještě litvínovský brankář stihl vyrazit, ale na střelu Lubomíra Vaice a následnou teč Jerofjejevse už nestačil.
25:41
Litvínov vstřelil branku, střelu Šlégra z levé strany tečoval před brankářem Dubou Sklenička.
24:38
Po přihrávce zpoza branky z prostoru mezi kruhy střílel Hromas.
23:39
Benda se dostal k puku v prostoru před Dubou, byl ale v záklonu a jeho nepovedenou střelu brankář Sparty bez problémů kryje.
23:18
Sparta hraje v plném počtu.
22:29
Útočník Litvínova Kubinčák se snažil prostrčit kotouč podél levého mantinelu přičemž omylem trefil čárového rozhodčího do obličeje a hra je přerušena.
22:01
Hostům se nedaří zavést puk do pásma, nepřesná nahrávka končí za brankou.
21:18
Litvínov bude hrát další přesilovou hru, za držení je vyloučen Tabaček.
21:02
Sparta je v plném počtu.
20:01
Druhá třetina byla zahájena, přesilová hra Litvínova pokračuje.
20:00
První třetina skončila. Hosté si v závěru první třetiny žádnou vážnější šanci ke vstřelení branky nevytvořili a Sparta tak po právu vede 1:0.
19:02
Vyloučen byl Hanzlík za nedovolené bránění.
18:48
Do rychlého brejku se dostal Dragoun. Spolu s ním ještě najížděl Langhammer, ale Dragoun zakončil sám a hra byla poté přerušena kvůli domácímu útočníkovi, který upadl na brankáře Hübla.
17:55
Litvínov hraje v plném počtu.
16:12
Jiří Šlégr chyboval a do úniku dva na jednoho se dostal Petr Nedvěd a Petr Ton. Druhý jmenovaný skákavkou přihrávku netrefil a kotouč tak končí v rohu.
15:55
Přesilovka Sparty, za sekání byl vyloučen Bahenský.
15:39
Z levé strany a velkého úhlu se Hübla střelou po zemi pokusil zaskočit Ton.
14:50
Obraz hry se i po vstřeleném gólu nezměnil, litvínovští se i nadále snaží co nejvíce střílet, ale přes důkladnou obranu Sparty je to obtížný úkol.
13:12
Sparta vstřelila branku, Netík najížděl na brankáře Hübla z pravé strany, ale místo zakončení zvolil zpětnou nahrávku na najíždějícího Sivka, který v klidu poslal puk do prázdné branky.