SPARTA - LIBEREC
14. kolo extraligy

Utkání komentuje Barbora Žehanová

16:37
Sparťanský útočník Nedvěd dnes hraje výborné utkání. Znovu se dokázal dostat až před brankáře Hniličku. Na druhé straně se tvrdou ranou snažil prosadit obránce Jiruš, ale pálil nad.
14:02
Sparta v plném počtu. Hosté se snažili prosadit střelami z dálky i blízka, ale ke gólu to nevedlo.
12:02
Liberecká přesilovka. Za podražení si na trestnou lavici sedne David Výborný. Liberci se tak naskýtá šance na snížení.
11:23
Sparta využívá přesilovku. Přesnou přihrávku Výborného dokázal zužitkovat Petr Nedvěd. Jeho střela šla přesně nad rameno brankáře Hniličky.
10:21
Domácí přesilovka. Znovu se začal ukazovat zámořský útok Spraty. Zvláště vynikal Hlaváč,kterého museli hosté zastavit faulem. Za vysokou hůl dostal dvě minuty Hanzlík.
08:39
Slušná šance Liberce. Přes půl kluziště přejel hostující útočník Patrik Rozsíval a tvrdě vypálil. Brankář Bříza zazmatkoval a puk si na dvakrát málem pustil za záda. Situaci uklidnili až obránci.
07:06
Sparta vede 1:0. Hrál se rychlý a pohledný hokej. Podívanou zakončili Hlaváč s Výborným. První jmenovaný vystřelil z pravé strany a brankář Hnilička nestihl na ránu zareagovat.
04:55
Oba týmy jsou v plném počtu. Liberci se krátká přesilovka moc nevydařila. Napadal v obranné třetině soupeře, ale kazil přihrávky.
02:55
Hraje se ve čtyřech. Spatra se snažila zvýraznit přesilovku a nasadila čytři útočníky a jediného obránce. Při střídání si rozhodčí však všimli šesti hráčů naledě a síly se tak vyrovnají.
01:27
Sparta hraje první přesilovku. Za Nebezpečnou hru vysokou holí si na dvě minuty půjde sednout liberecký kapitán Novák.
00:01
Zápas začal. Uvodní buly zápasu vhodil hlavní rozhodčí Bolina.
Liberec se v zápase bude muset obejít bez zraněných centrů Podkonického, Rataje a Kotalíka.
Sestavy:
Sparta: Bříza - Dobroň, Řezníček, Pilař, Jan Hanzlík, L. Procházka, Richter - Ton, Marek, Chabada - D. Výborný, P. Nedvěd, Hlaváč - Kratěna, Broš, Olezs - Sivek, Netík, Kašpařík .
Liberec: Hnilička - L. Šmíd, Jiruš, Holub, M. Duben, J. Moravec, J. Hanzlík, Krstev, Jareš - Čermák, Vaic, Tomajko - V. Novák, Plodek, S. Procházka - Vrbata, Nedorost, Rozsíval - Klimenta, Vampola, Víšek.