Diskuze

Hrubcovo deja vu. Tentokrát to nevyšlo, mrzelo třineckého gólmana

Dělal, co mohl. Třinecký brankář Šimon Hrubec opět pochytal spoustu střel. Přesto ho v 75. minutě, v prodloužení, prostřelil liberecký obránce Tomáš Havlín, který ve čtvrtém finálovém duelu hokejové extraligy rozhodl o výhře Liberce 2:1. „Máme spoustu přesilovek a nevytěžíme nic,“ štvalo Hrubce.

J15a46n 21Š79á36l52e53k

24. 4. 2019 8:04

Oni tady tydlencti sportovci nevedi, ze v TV se to i opakuje a i z vice kamer? Ze pak vypadaji jako sasci? Prej takova rana...;-D

1 0
možnosti
JP

Dostal ránu na palici, až se mu točila hlava? Ne že ji dostal, ale potřeboval by ji, třeba by pak přestal bezostyšně lhát on zjevně nevěděl, jak dobře je ten nefauly vidět na záběrech z TV.

3 2
možnosti
LH

To už je od Hrubce taková klasika: když Ocelari s Tygry prohrají, rozhodly šťastné góly.

Že on zas něco nasimuloval, nebo rozhodčímu neřekl jak to doopravdy bylo (jako vyloučení Zachara minulý týden), to se mu do hodnocení nehodí.

RF

Ránu na palici? Jako ať mě neštve, ale rána na palici vypadá úplně jinak. Když bude chtít ukázku, určitě někdo rád předvede..

8 1
možnosti
MP

Hrubec je přeceňovaný gólman, co v semifinále úmyslně posunul branku, a kupodivu mu to vyšlo, bez povšimnutí médií, já tam vidím druhého Murína

7 1
možnosti
JL

To je ten gólman co se ve druhém zápase po zabrždění Zachara vedle něj zapomněl přiznat že se vůbec nic nestalo a klidně bral přesilovku? Tak to pak jo, to musela být dneska rána, minutu se mu točila hlava a on jako hrdina klidně chytal dál :-) a ano, přesilovek mají dost, když jim jsou rozhodčí takto neskutečně na ruku...to je taky jediný způsob jak může Třinec rozhodnout...

13 1
možnosti
JM

Antoš to rozebíral ve studiu a tam bylo vidět, jak Hrubce zasáhl hráč Liberce do hlavy. Je otázka, jakou intenzitou to bylo, ale ten zásah do hlavy tam prostě byl.

3 6
možnosti
JP

Antoš rozebíral ve studiu, že to žádný faul nebyl, Hrubče.

1 0
možnosti
PV

P43e57t78r 88V97a46c88h27a64l

23. 4. 2019 22:08

Jasně že se mu točila minutu hlava, Valský se na něj evidentně otočil zadkem, to je vidět na opakovaném záběru...dost nefér.