KARLOVY VARY - LIBEREC
23. kolo extraligy

Utkání komentuje Jiří Hauzner

35:44
Liberec se domácí přesilovce v pohodě ubránil, Karlovy Vary neohrozily Hniličku ani náznakem.
33:44
Liberecký Hlavačka ve středním pásmu fauloval Pecha a je vyloučen za nedovoleně bránění.
32:54
Liberec snižuje na 2:1! Kapitán Novák začal svoji pěknou individuální akci už u červené čáry. Prokličkoval se před Mensatora a blafákem vsítil kontaktní branku hostů.
32:10
Mezi domácími beky se protáhl hbitý liberecký útočník Vaic, Mensator ale stihl včas srazit betony a jeho střelu za svá záda nepropustil.
31:52
Ve Varech sledují diváci tvrdý boj o každý puk, moc pohledných akcí hráči ochozům nenabízejí.
29:32
Po Pechově přihrávce zkoušel střelecké štěstí Dvořák, jeho střela jen prosvištěla kolem levého horního rohu Hniličkovy branky.
28:25
Znovu od modré pálí tvrdě obránce Liberce Jiruš, jeho pokus tentokrát končí těsně vedle pravé tyče Mensatorovy branky.
26:10
Domácí jsou kompletní, Pavelek je zpět na ledě.
26:05
Jirušovu střelu od modré chytá Mensator do lapačky.
25:40
Hostům se přesilovka zatím vůbec nevede a nedokáží se udržet v útočném pásmu.
24:45
Ve vlastním oslabení se k zakončení dostal Hurtaj. Jeho střelu zpoza obránce Hnilička vyráží.
24:10
Za nedovolené bránění je vyloučen karlovarský útočník Pavelek.
23:05
Liberec se nastěhoval do své útočné třetiny, k přímému ohrožení Mensatora se ale nedostal.
21:23
Liberec je v plném počtu.
21:05
Hnilička vyráží Hurtajovu přízemní střelu z levého kruhu.
20:01
Začal druhá třetina. Domácí dohrávají 83 vteřin přesilové hry z úvodní části.
20:00
Skončila první třetina.
19:40
Karlovy Vary vedou 2:0! Pěkně sehranou přesilovkovou kombinaci domácích zakončil přesnou ranou švihem nad Hniličkovu lapačku Ptáček. Asistence: Alinč, Macholda.
19:23
Hosté závěr první třetiny nezvládají. Vaic zbytečně na modré čáře udeřil Dubna hokejkou do obličeje a je vyloučen za stejný přestupek jako Rataj. Domácí hrají přesilovku 5 na 3!
19:11
Hostující Rataj je vyloučen za nebezpečnou hru vysokou holí na dvě minuty.
18:39
Domácí vedou 1:0! Nedorostovu střelu dokázal Hnilička jen vyrazit před sebe a nekrytý Hurtaj zasunul do branky.
18:05
Na Alinčovu přihrávku z roku si mezi kruhy nabruslil obránce Duben. Vypálil tvrdě, ale Hnilička vyráží.
17:13
Desetiminutový osobní trest udělil sudí Husička zkušenému domácímu obránci Řezníčkovi.
17:06
Liberecký Krstev hákuje Pecha a je vyloučen na dvě minuty.
16:16
Domácí se přesilovce ubránili a jsou v plném počtu.
15:10
Karlovarskou branku ostřeloval dvakrát Hlavačka, skóre se ale nemění.
14:50
Od levého mantinelu pálil tvrdě hostující kapitán Novák, dobře postavený Mensator však stihl zasáhnout.
14:16
Domácí útočník Pavelek podrazil ve vlastním pásmu libereckého Jecha a jde si odpočinout na dvě minuty.
12:05
Domácí už ve zbytku přesilovky nic nevymysleli, Liberec se v pohodě bránil a už je zpět v plném počtu.
10:41
Vary se v přesilovce usadily ve svém útočném pásmu. Hurtajovo nahození na branku kryje Hnilička a rady si ví i s dorážkou Nedorosta.