ČESKÉ BUDĚJOVICE - JIHLAVA
3. zápas baráže o extraligu

Utkání komentuje Michal Cirmaciu

56:55
K odraženému puku se v útočné třetině dostal Hlouch, ale zase pálil jen těsně vedle. Obě mužsta se snaží rozhodnout, navíc však pečlivě brání.
55:30
Hraje se nahoru dolu. Útoky se střídají na obou stranách, ale ani jeden tým se nedkokáže dostat do vyložené šance.
52:02
Jihlava se po dlouhé době dostala do šance. Ale Padělek s Lubinou netrefili branku.
49:02
Domácí převzali aktivitu. Drží Jihlavu v obranném pásmu, ale ta sveřepě brání. Masalskis se dopustil jedné velké chyby, když rozehrál přesně na hůl domácích, ale ti ji nedokázali potrestat.
47:48
Jihlava vyrovnává na 2:2. Hosté davají podovný gól jako domácí. Po návratu Hanzala udrželi pásmo. Ficenc si od modré najel do levého kruhu a prostřelil Turka.
45:28
Vyloučený je Hanzal.
44:47
Budějovice se dostávají do vedení. Obránce Gýna nahazoval puk od modré do klubka hráčů před brankou. Masalskis zřejmě nic neviděl, protože mu lehký puk prošel až za záda.
42:39
Hlouch fauloval kapitána domácích Hanzala a dostal dvě minuty za hákování.
42:13
Místo Hřebejka naskočil na jedno střífání Musil.
41:01
Hřebejk dostal pukem do zad, ale už odjel na střídačku.
40:56
Z pravého rohu se před branku dostal Klimt. Ještě se snažil nahrát Valovi, ale Turek puk chytil do lapačky.
40:01
Začala poslední třetina.
40:00
Konec druhé třetiny.
38:36
Za napadení dostal dvě minuty Punčochář.
38:20
Štraba prošel přes dva obránce až před Masalskise, ale už neměl dostatek prostoru pro střelu nebo blafák. Puk skončil za brankou.
37:34
Střely Šimánka se Sailerem pochytal jihlavký brankář.
36:55
Velké šance měli Brabenec s Robem, ale puk lítal jen vedle tyčí Masalskisovy branky.
36:20
Z pravého kruhu vystřelil Vostřák. Mířil do horního rohu, ale Turrek puk ztlumil ve výstroji.
35:37
Z prostoru mezi kruhy prověřil branáře Ferenc, ale Masalskis byl pozorný.
34:43
Hanzal je na ledě. Jihlavě se přesilovka vůbec nepovedla. Nedostala se do šance a jednou dokonce vyhodila na zakázané uvolnění.
32:43
Hanzal za brankou srazil Masalskise a dostal dvě minuty za napadení.
32:22
Ve vlastní třetině se z ledu těžce zvedá Čachotský. Přestávky využili malí pomocnící, kteří brankářům odmetli sníh z brankoviště.
30:27
Dvě plus dvě minuty za hrubost dostali Dvořák, Martínek, Ficenc a Punčochář.
30:27
Před brankou Masalskise se strhla bitka. Několik hráčů je bez přileb a bude se vylučovat.
30:02
Nedovoleně bránil Bakus a dostal dvě minuty. Domácí tak hrají už pátou přesilovku.
28:59
Hraje se ve velkém tempu a naplno.
28:06
Masalskis si vyjel do pravého rohu, kde ho zdržel Rob. Puk se mezitím dostal na levou stranu odkud zkoušel odkrytou branku trefit Šimánek, ale puk se odrazil od boční konstrukce.
25:47
Hosté si ve vlastní třetině přihráli rukou a hra je přerušena.
25:05
Ficenc na ledě.
23:46
Budějovicím se přesilovka daří, ale chybí jim trochu štěstí. Pletka jen těsně minul branku a Prospal trefil tyčku. Jihlava však hrozila i v oslabení. V nájezdu šla Kuchyňova střela jen těsně vedle.