Domácí začali ukrajovat ztrátu v 44. minutě a 56 sekund před koncem normální hrací doby se jim podařilo vyrovnat.
Ve čtvrté sérii samostatných nájezdů však přece jen zajistil Novosibirsku alespoň dvoubodový zisk Ťurin.
Branku a přihrávku si připsal i Miloslav Hořava při vítězství Novokuzněcku 5:2 nad Chabarovskem.
V utkání Jekatěrinburg - Dinamo Riga (4:2) vstřelil druhý gól domácího mužstva obránce Radek Philipp, který v přesilovce překonal krajana Martina Pruska.
výsledky
Novokuzněck - Chabarovsk 5:2
Jekatěrinburg - Dinamo Riga 4:2 (za domácí Philipp 1+0)
Magnitogorsk - Dinamo Minsk 3:1
Ufa - Novosibirsk 3:4 po sam. nájezdech (za hosty Čermák 1+1)
Čeljabinsk - Dynamo Moskva 2:4 (za hosty Hudler 0+1)
Petrohrad - Nižněkamsk 7:2 (za domácí Čajánek 0+1)
Čerepovec - Kazaň 3:1
Atlant Mytišči - Togliatti 1:2
|
Bobrovova divize:
|
|
Z |
V |
PP |
P |
S |
B |
1. |
Petrohrad |
11 |
9 |
0 |
1 |
1 39:14 |
28 |
2. |
Spartak Moskva |
11 |
6 |
1 |
0 |
4 35:29 |
20 |
3. |
CSKA Moskva |
10 |
5 |
2 |
1 |
2 29:23 |
20 |
4. |
Dynamo Moskva |
13 |
6 |
0 |
2 |
5 38:39 |
20 |
5. |
Dinamo Riga |
12 |
4 |
0 |
0 |
8 31:41 |
12 |
6. |
Dinamo Minsk |
11 |
3 |
1 |
0 |
7 22:31 |
11 |
Charlamovova divize:
|
|
Z |
V |
PP |
P |
S |
B |
1. |
Magnitogorsk |
11 |
9 |
1 |
0 |
1 36:13 |
29 |
2. |
Nižněkamsk |
12 |
6 |
1 |
1 |
4 38:41 |
21 |
3. |
Čeljabinsk |
10 |
6 |
0 |
0 |
4 30:30 |
18 |
4. |
Kazaň |
11 |
3 |
3 |
0 |
5 23:27 |
15 |
5. |
Togliatti |
11 |
4 |
0 |
3 |
4 32:37 |
15 |
6. |
Jekatěrinburg |
12 |
2 |
2 |
0 |
8 23:33 |
10 |
Černyševova divize:
|
|
Z |
V |
PP |
P |
S |
B |
1. |
Ufa |
12 |
7 |
0 |
2 |
3 43:33 |
23 |
2. |
Omsk |
11 |
6 |
0 |
1 |
4 29:22 |
19 |
3. |
Novokuzněck |
11 |
4 |
1 |
1 |
5 22:32 |
15 |
4. |
Novosibirsk |
12 |
1 |
4 |
2 |
5 30:35 |
13 |
5. |
Barys Astana |
12 |
2 |
2 |
3 |
5 28:37 |
13 |
6. |
Chabarovsk |
11 |
3 |
0 |
0 |
8 21:37 |
9 |
Tarasovova divize:
|
|
Z |
V |
PP |
P |
S |
B |
1. |
Atlant Mytišči |
11 |
5 |
0 |
1 |
5 32:26 |
16 |
2. |
Balašicha |
9 |
5 |
0 |
1 |
3 29:26 |
16 |
3. |
Nižnij Novgorod |
11 |
4 |
2 |
0 |
5 32:30 |
16 |
4. |
Viťaz Čechov |
11 |
4 |
1 |
2 |
4 34:37 |
16 |
5. |
Jaroslavl |
11 |
3 |
2 |
1 |
5 35:36 |
14 |
6. |
Čerepovec |
11 |
4 |
0 |
1 |
6 24:26 |
13 |
Finsko
Ässät Pori - Pelicans Lahti 7:6 v prodl.
Hämeenlinna - Kärpät Oulu 4:5 v prodl. (za hosty Rosa 0+2)
IFK Helsinky - KalPa Kuopio 7:2
Jokerit Helsinky - TPS Turku 1:3 (Birner 1+2)
Lukko Rauma - Blues Espoo 3:2 v prodl.
|
Tabulka
|
|
Z |
V |
VP |
PP |
P |
S |
B |
1. |
Lukko Rauma |
10 |
8 |
1 |
1 |
0 |
41:17 |
27 |
2. |
TPS Turku |
10 |
7 |
1 |
0 |
2 |
41:25 |
23 |
3. |
IFK Helsinky |
10 |
6 |
1 |
1 |
2 |
34:22 |
21 |
4. |
KalPa Kuopio |
11 |
6 |
0 |
2 |
3 |
29:23 |
20 |
5. |
Hämeenlinna |
11 |
4 |
1 |
2 |
4 |
25:23 |
16 |
6. |
Ilves Tampere |
9 |
5 |
0 |
0 |
4 |
25:20 |
15 |
7. |
Tappara Tampere |
10 |
4 |
1 |
1 |
4 |
30:32 |
15 |
8. |
Pelicans Lahti |
10 |
4 |
1 |
1 |
4 |
28:38 |
15 |
9. |
Ässät Pori |
11 |
1 |
4 |
1 |
5 |
32:40 |
12 |
10. |
Kärpät Oulu |
10 |
2 |
2 |
1 |
5 |
25:33 |
11 |
11. |
SaiPa Lappeenranta |
10 |
3 |
0 |
2 |
5 |
22:30 |
11 |
12. |
Jokerit Helsinky |
11 |
2 |
2 |
1 |
6 |
21:32 |
11 |
13. |
Jyväskylä |
9 |
2 |
1 |
0 |
6 |
21:28 |
8 |
14. |
Blues Espoo |
10 |
2 |
0 |
2 |
6 |
23:34 |
8 |
slovensko, 11.kolo
Košice - Skalica 2:3.
|
Tabulka
|
|
Z |
V |
VP |
PP |
P |
S |
B |
1. |
Slovan Bratislava |
9 |
8 |
0 |
0 |
1 |
34:14 |
24 |
2. |
Skalica |
10 |
7 |
1 |
0 |
2 |
35:25 |
23 |
3. |
Banská Bystrica |
9 |
4 |
3 |
1 |
1 |
30:22 |
19 |
4. |
Martin |
10 |
5 |
1 |
1 |
3 |
36:30 |
18 |
5. |
Nitra |
9 |
4 |
2 |
0 |
3 |
28:21 |
16 |
6. |
Spišská Nová Ves |
9 |
4 |
1 |
0 |
4 |
33:29 |
14 |
7. |
Košice |
11 |
4 |
1 |
0 |
6 |
33:31 |
14 |
8. |
Poprad |
9 |
4 |
0 |
2 |
3 |
26:26 |
14 |
9. |
Žilina |
9 |
2 |
3 |
0 |
4 |
28:26 |
12 |
10. |
Trenčín |
9 |
3 |
0 |
1 |
5 |
27:30 |
10 |
11. |
Zvolen |
9 |
2 |
0 |
4 |
3 |
22:29 |
10 |
12. |
Liptovský Mikuláš |
9 |
2 |
0 |
3 |
4 |
23:37 |
9 |
13. |
Slovensko 20 |
10 |
0 |
0 |
0 |
10 |
19:54 |
0 |
ŠVÉDSKO, 7.kolo
HV 71 - Färjestad 8:0
Linköping - Frölunda 5:1
Lulea - Djurgaarden 4:3
Rögle - Skelleftea 2:4 (za hosty Skrbek 1+0, Tenkrát 0+1)
Södertälje - Brynäs 2:3
Timra - MODO Hockey 4:5 v prodl.
|
Tabulka
|
|
Z |
V |
VP |
PP |
P |
S |
B |
1. |
HV 71 |
7 |
6 |
0 |
0 |
0 |
1 35:17 |
18 |
2. |
Färjestad |
7 |
5 |
0 |
0 |
0 |
2 16:19 |
15 |
3. |
Lulea |
7 |
4 |
0 |
0 |
0 |
3 23:16 |
12 |
4. |
Skelleftea |
7 |
4 |
0 |
0 |
0 |
3 19:17 |
12 |
5. |
Djurgaarden |
7 |
3 |
0 |
1 |
1 |
2 23:20 |
11 |
6. |
Brynäs |
7 |
2 |
0 |
3 |
0 |
2 13:13 |
9 |
7. |
Linköping |
7 |
3 |
0 |
0 |
0 |
4 16:17 |
9 |
8. |
Frölunda |
7 |
3 |
0 |
0 |
0 |
4 15:25 |
9 |
9. |
Rögle |
7 |
2 |
1 |
0 |
0 |
4 16:18 |
8 |
10. |
MODO Hockey |
7 |
1 |
2 |
1 |
0 |
3 17:20 |
8 |
11. |
Södertälje |
7 |
2 |
0 |
0 |
1 |
4 15:21 |
7 |
12. |
Timra |
7 |
1 |
0 |
1 |
1 |
4 17:22 |
5 |
něměcko, 11.kolo
Iserlohn - Kassel 8:1
|
Tabulka
|
|
Z |
V |
VP |
PP |
P |
S |
B |
1. |
Eisbären Berlín |
10 |
7 |
1 |
0 |
2 |
43:32 |
23 |
2. |
Mannheim |
11 |
6 |
0 |
2 |
3 |
40:35 |
20 |
3. |
Kolín nad Rýnem |
10 |
3 |
4 |
1 |
2 |
37:32 |
18 |
4. |
Wolfsburg |
9 |
6 |
0 |
0 |
3 |
27:23 |
18 |
5. |
Iserlohn |
10 |
3 |
4 |
0 |
3 |
43:34 |
17 |
6. |
Frankfurt |
9 |
4 |
1 |
1 |
3 |
29:23 |
15 |
7. |
Düsseldorf |
10 |
4 |
1 |
1 |
4 |
30:25 |
15 |
8. |
Augsburg |
9 |
4 |
1 |
0 |
4 |
32:32 |
14 |
9. |
Norimberk |
9 |
4 |
0 |
1 |
4 |
24:25 |
13 |
10. |
Hannover |
10 |
3 |
0 |
4 |
3 |
34:39 |
13 |
11. |
Kassel |
10 |
4 |
0 |
0 |
6 |
29:46 |
12 |
12. |
Krefeld |
9 |
3 |
0 |
2 |
4 |
26:27 |
11 |
13. |
Ingolstadt |
9 |
3 |
0 |
0 |
6 |
29:29 |
9 |
14. |
Hamburk |
9 |
2 |
1 |
1 |
5 |
24:30 |
9 |
15. |
Straubing |
10 |
2 |
1 |
1 |
6 |
21:36 |
9 |