Marek Kvapil z Dynama Moskva

Marek Kvapil z Dynama Moskva | foto: Profimedia.cz

Kvapil podpořil obrat Dynama Moskva, které v KHL přehrává Petrohrad

• 0
Hokejisté Dynama Moskva porazili ve třetím semifinále KHL Petrohrad 4:2 a při vedení 3:0 na zápasy jim jedno vítězství chybí k opětovnému postupu do finále. Na obratu obhájců titulu se podílel jednou asistencí Marek Kvapil.

Nejlepší tým základní části Petrohrad prohrál s Dynamem oba domácí zápasy, ale dnes měl dvě třetiny navrch. Do třetí části šel SKA s vedením 2:0, o které se postarali brankami Tichonov a Martensson.

Domácí však hned po 16 sekundách poslední třetiny snížili díky gólu slovenského obránce Graňáka. Bývalému hráči pražské Slavie přihrál do ideální pozice Gorovikov, k němuž se odrazil puk vyražený gólmanem Ježovem po tvrdé Kvapilově střele od modré.

Dynamo snížení povzbudilo a ještě před polovinou třetí části vyrovnal Cvetkov. Když už se schylovalo k prodloužení, překonal Ježova sedm sekund před třetí sirénou Kasjančuk a výhru ještě stihl zpečetit do prázdné branky Babenko.

Čtvrtý zápas se hraje ve středu opět v Moskvě.

Semifinále play-off - 3. zápas:
Piešťany - Zvolen 2:3 po sam. nájezdech (za hosty Kalla 0+2 a rozh. nájezd, Brabenec 0+1), stav série 1:2