Diskuze

Real vedl o tři góly, pak se strachoval. I Barcelona vyhrála těsně

Když Cristiano Ronaldo svým druhým gólem v malém městském derby na hřišti Vallecana krátce po půli zvýšil na 3:0, nezdálo se, že se Real Madrid bude o vítězství strachovat. Dvě penalty během dvou minut však duel zdramatizovaly, Real nakonec výhru uhájil. Barcelona v derby s Espaňolem dala jen jeden gól, na výhru to stačilo. Atlético Madrid porazilo Bilbaol a dál stíhá Barcelonu.

F22i36l18i40p 29J65a75r79a44b

3. 11. 2013 16:27

Včera, škoda:-), Real měl docela na kahánku, domácí měli po snížení hodně slušný tlak a hráli jako z partesu, trefili tyčku, naopak netrefili v podstatě prázdnou bránu z dorážky a ještě v poslední minutě měli obří hlavičkovou šanci. Přitom v podstatě no-name tým...klobouk dolů.

0 0
možnosti

F50i25l51i59p 58J82a65r18a96b

3. 11. 2013 16:24

Sám před prázdnou bárnou, takovejhle gól by dal i vozíčkář. Pochvalu zaslouží hlavně Neymar a jeho nahrávka dvojitými houslemi.