Diskuze

Nezastavitelný Liverpool zkrotil druhého v pořadí čtyřmi góly

Osmnáctý zápas, sedmnáctá výhra. Liverpool se po triumfu na mistrovství světa klubů vrátil do Premier League vítězně. Ve svátečním 19. kole drtivě vyhrál na hřišti druhého Leicesteru 4:0 a v čele tabulky zvýšil náskok na třináct bodů. Navíc má odložený duel s West Hamem k dobru.
VP

Skoda te ruky ve vapne,Live sice tlacil,ale rozodnuto nebylo.Neskutecny jak ten bek v nejake 70.minute od vlastni branky presprintoval az k brance soupere a zavesil....jak se clovek musi smat,ldyz si vzpomenu na komentare na ct..kdy jsou hracinuzbod 50.minut unaveni.

0 0
možnosti
TL

A to hrají skoro pořád dvě utkání týdně. U nás v lize, když se hrajě v týdnu pohárový zápas, tak trenér postaví náhradníky, ani ne tak proto, že by jim chtěl dát šanci ale hlavně proto, protože naše "hvězdy" přece musí být odpočaté na víkend. ;-D

MN

Liverpool je letos rozjetý jako parní válec. Snad nepoleví.

26. 12. 2019 22:48

Arsenal si hlasite rika o zachranarsky starosti...

3 1
možnosti
JZ

Tak to asi úplně ne, ale budou rádi, jestli ukopou EL...

2 1
možnosti
TV

Liverpool to válcuje a s úsměvem na tváři.