Diskuze

30 penalt, až pak konec! Liverpool má rekord i postup v poháru

Až třicátá penalta rozstřelu rozhodla o postupu fotbalistů Liverpoolu do čtvrtého kola anglického Ligového poháru. Nad druholigovým Middlesbrough zvítězili domácí na stadionu Anfield v maratonu pokutových kopů 14:13. Předtím skončil zápas v normálním čase 1:1 a po prodloužení 2:2.
MP

YEAHH..OHHH...YEAHH..OHHH...YEAHH..OHHH...YEAHH..OHHH...YEAHH..OHHH...YEAHH..OHHH...YEAHH..OHHH......:-)

MH

zaujimave bolo, ze tam bolo asi 20 prikladov skutocne vzorovo kopnutych penalt, aj od brankarov..

Drzal som ale ´borough..a tajne dufal ze Balleteli rozhoduju neda:-P

1 0
možnosti

L34i90b93o57r 33P26o91l53á73k

25. 9. 2014 10:54

spíš Mignolet si na míč párkrát sáhl, ale nestačil vyrazit.... de facto všichni kopali s jistotou, i hráči ´boro, kromě Raheema a posledního, co nedal. Mario nehnul ani brvou.

TB

Byly to pěkný nervy. Koukal jsem na fotbal na streamu a nebýt Mignoleta v brance LFC, tak jsme už vypadli po 90 minutách. Snad ty vítězný penalty LFC nakopnou a jejich výkony budou mít stoupající tendenci.:-)

1 0
možnosti
PN

P28e62t29r 40N96ě59m17e88c

24. 9. 2014 10:55

Já zažil 11 penalt na každé straně. Rozhodli až brankáři.

24. 9. 2014 10:43

Hmm, ono se ještě víc penalt kopalo letos v srpnu i u nás. Ale o tom se bohužel nepsalo.

Admira Praha - Sokolov 0:0, na pen. 15:14 , Středa 13.08.2014, Pohár FAČR, 2. kolo