Diskuze

Real ve strhujícím zápase dal pět gólů, Atlético dál stihá Barcelonu

Fotbalisté Realu Madrid porazili v divokém utkání 24. kola španělské ligy Betis Sevilla na jeho hřišti 5:3. Na vedoucí Barcelonu ze čtvrtého místa ztrácejí 17 bodů, deset jim chybí na druhé Atlético Madrid, které si poradilo s Bilbaem.

J88a87n 54P28i87ň25o93s

19. 2. 2018 8:32

Madrid sice vyhral, ale ztratil Marcela asi (natazeny sval). To by byla velka ztrata pro Zidana. Jinak krasna akce Carvajala pred 2. golem Asencia.

Barca vcelku spatna, tam zahralo spatne hned nekolik hracu. Valverde si musi dat pozor, jeste nic nevyhrali. Zkousi to prostridavat, davat sanci vsem, aby se rozehrali (Dembele, Coutinho), vysledky jeste jakz takz, ale hra nic moc posledni dobou. Jsem zvedav na LM. R^

2 0
možnosti

J72a15n 28P30i14ň96o54s

19. 2. 2018 8:34

Jeste bych doplnil, ze klobouk dolu pred "prumernyma" tymama z La Ligy. Z Eibaru a Betisu znam dohromady tak 1 hrace, presto tyhle tymy hraji paradni fotbal s technikou, o ktere si i top ceske tymy muzou nechat jen zdat.

0 0
možnosti

P32e59t16r 55H23l92á36v36k70a

18. 2. 2018 23:26

Hala Madrid! Titul už je (stejně jako u Sparty) utopií, druhé místo by se snad ještě dalo, navíc k tomu slušně rozehrané play-off Champions League.. R^

možnosti

Tak tak, zejména v I. poločase měl Eibar celkově více ze hry, ale vlastně si žádnou velkou šanci nevypracoval, i to Orellanovo břevno si Ter Stegen ve své podstatě jistil a míč na něj z větší části spadl seshora. Barca byla v tomto směru efektivnější, před prvním gólem už v 6. minutě Suárez vytáhl Dmitroviće z branky, ale Alba neprostřelil obranu. V druhé půli to bylo o něco vyrovnanější, ale Barcelonští neuvěřitelně špatně přihrávali - s výjimkou Messiho. Přitom se hned třikrát ještě dostali postupně Suárez, Paulinho a Vidal do situace tváří v tvář brankáři, ale neuspěli stejně jako Messi pokusem o přehození brankáře Eibaru. Lze říci, že Barcelona pořád ještě vydýchává náročný vstup do roku 2018, ale s takovou hrou jako na stadionu Ipurua proti Chelsea dopadne prabídně.