Diskuze

Real vyhrál zaslouženě, uznal kouč Barcelony. Ancelotti tým chválil

Žádné výmluvy. "Real vyhrál zaslouženě," prohlásil Luis Enrique. Pro něj to bylo první El Clásico v roli trenéra fotbalistů Barcelony, celkově šlo o 169. vzájemný souboj v lize. Real dosáhl na 71. vítězství, Barcelona jich má o pět méně, dvaatřicet duelů skončilo remízou.
TS

T36o42m 78S94a95u19e23r

26. 10. 2014 13:05

Barca narozdíl od Realu nemá problém přijmout porážku se ctí. To bylo vždycky nářků v posledních letech, když Real prohrál.

2 4
možnosti
PV

Další fanoušek Barcelony s růžovými brýlemi. Pokud si to nepamatujete, Barcelona břečí po prohraných zápasech úplně stejně jako Real, ať už to jsou Xaviho nářky na trávník nebo celého družstva na rozhodčí (a že jich bylo!) nebo hru soupeře.

2 4
možnosti
MF

M61i68l75o81š 48F75i38a84l34a

26. 10. 2014 10:38

Mít takovou převahu jakou měla Barca v prvním poločase a být o tolik lepší a přitom skončit po poločase 1:1 se nevyplácí ani proti Slávii natož proti Realu - to už vůbec ne. Po poločase se už Barca nedostala k nějaké kloudné akci a Real vyhrál naprosto zaslouženě.