Diskuze

Čech chytil penaltu a překonal dva rekordy

Série bez obdrženého gólu Petra Čecha pokračuje a nabírá rekordních rozměrů. Brankář Chelsea v anglické nejvyšší soutěži neinkasoval už 781 minut. Přitom ve středečním utkání proti Blackburnu čelil penaltě, ale střelu Paula Dickova zlikvidoval. Chelsea má po výhře 1:0 před Manchesterem náskok jedenáct bodů.

klub u nás. SPARTA FOREVER FIRST.
11:37 - Žebříček klubů podle Mezinárodní federace historiků a statistiků (IFFHS): 1. Boca Juniors 270 bodů, 2. Manchester United 269, 3. Monako 253, 4. Valencie a FC Santos 250... 39. Sparta 167, 93. Ostrava 118,5, 171. Teplice 90,5, 178. Liberec 88,5, 204. Olomouc 85, 272. Slavia 71.
0 0
možnosti

pav---

3. 2. 2005 12:30
Platebni doklad SIPO 14.364 Kc
Nemohl by jsi používat jinej nick alespon na konci a začátku měsíce? Prosím!

Re: Jste nějak potichu!!!
Je čas a oběda a s plnou pusou se nemluví.. :))
0 0
možnosti

Job1

3. 2. 2005 12:10
2 rekordy
Jak se liší "nový Smeichlův rekord" od "absolutního rekordu" z dvacátých let? Nevidím ten rozdíl (kromě počtu minut

Sportbar????
Nevite, jestli to nejaky sportovni kanal nebude opakovat? Docela bych to rad videl...
0 0
možnosti

Cedricka

3. 2. 2005 11:51
Re: Sportbar????
Většinu zápasů opakují pořád dokola na Galaxii.. Bude to v programu, příp. na netu.