Auxerre s Bolfem v sestavě válí

Fotbalistům Auxerre se v novém ročníku francouzské ligy daří. V domácím utkání s Caen se k nim přiklonilo i štěstí, když v poslední minutě vstřelili vítězný gól, z kterého se radoval i český obránce René Bolf. Naopak Marseille, která se zbavila Vachouška se Skácelem, se nedaří: doma podlehla Métám a v tabulce jí patří až osmé místo.

Třetí výhru si připsal Lyon. Ten si v duelu s Lille pospíšil a rozhodující trefu vsítil už v 9. minutě Frau.

Jeden ze soupeřů pražské Sparty v Lize mistrů si v tabulce polepšil na šesté místo. Zápas odehrál v sestavě: Coupet - Abidal, Cacapa, Cris, Réveillere - Diarra, Essien, Juninho, Frau (67. Viale) - Malouda (68. Ben Arfa), Govou (88. Bergougnoux).

Fotbalisté Paris St. Germain i St. Etienne se snažili v dohrávce čtvrtého kola francouzské ligy o první vítězství, ale zápas skončil remízou 2:2. Hosté ze St.
Etienne za ni byli radši, protože jim ji zařídil těsně před koncem Frederic Piquionne.

Výsledky - 4. kolo:
Marseille - Mety 1:3
(28. Luyindula - 13. a 90. Tum, 90. Borbiconi),
Štrasburk - Istres 1:1 (17. Pagis - 48. N'Diaye),
Auxerre - Caen 1:0 (90. Mathis),
Nantes - Toulouse 2:2 (34. Bagayoko, 84. Savinaud - 3. vlastní Cáceres, 40. Sirieix),
Lyon - Lille 1:0 (9. Frau),
Ajaccio - Rennes 1:1 (21. Marcelinho - 3. Frei),
Lens - Monako 1:1 (42. Gillet - 8. Kallon),
Paris St. Germain - St. Etienne 2:2 (71. Pauleta z pen., 75. Ogbeche - 66. a 89. Piquionne).