Diskuze

„Český“ duel bez gólu, West Ham v Burnley remizoval. Leicester si zastřílel

Fotbalisté West Hamu v 16. kole anglické Premier League nenavázali na minulé vítězství nad Chelsea (3:2) a jen remizovali 0:0 v Burnley. Za hosty hráli Souček s Coufalem, za domácí střídal další český reprezentant Vydra. Leicester deklasoval Newcastle doma 4:0.
MP

Myslite si ze si kopne kral nekdy aspon minutu ligu?

0 0
možnosti

Co je platné,že WHU poráží celky z čela tabulky, když pak zbytečně ztrácí body s posledními

0 0
možnosti
JZ

J89a12k84u74b 84Z49e47m93a33n

12. 12. 2021 18:22

Protože v takových zápasech musí tvořit a na to tam nemají hráče. Rice a Souček jsou obranářští psi a dopředu možná Bowen. Ale ten to sám neurve.

2 0
možnosti
VK

Líbil se mi závěrečný pohovor Coufal, Král, Souček, Vydra [>-]. Suk měl dát v poslední minutě gól, ale zas tak jednoduché to nebylo. Tempo fotbal z obou stran.

1 0
možnosti
JZ

J72a80k11u36b 23Z43e49m88a47n

12. 12. 2021 15:47

Na Dawsona jasná penalta. Včera nesmyslné penalty pro Chelsea a City a dnes jasná pro WHU v první půli nic. Ale to bude tím, že u videa sedí ten doveda, co pískl včera tu nesmyslnou pro City.