Diskuze

Liverpool ztratil v Sunderlandu, Manchester City vyhrál i v oslabení

Fotbalisté Liverpoolu ve 20. kole anglické ligy dvakrát ztratili vedení a na hřišti Sunderlandu jen remizovali 2:2. Vedoucí Chelsea jim tak může utéct už na osm bodů, pokud zvládne úterní dohrávku s Tottenhamem. K Liverpoolu se navíc na rozdíl dvou bodů dotáhl třetí Manchester City, který porazil Burnley 2:1, přestože hrál hodinu v oslabení bez vyloučeného Fernandinha.

Tottenham - Chelsea se hraje ve středu. Termín v článku neplatí.

0 0
možnosti

Rozhodčí začali mít z Manchesteru a Mourka evidentně strach, nebo se jim ho zželelo, protože už není normální co pro ně teď pískají.

0 1
možnosti

Myslis ten zapas v sobotu, kdyz neuznali United regulerni gol a nepiskli dve jasne penalty? Mimochodem vcera to vylouceni jasne, kdyz proti nekomu skoci obema nohama dopredu.

možnosti

Tabulku může zajistit výhra Tottenhamu a ne výhra Arsenalu.

2 0
možnosti

Já bych mohl United trénovat místo Mourka...:-). Celý první poločas od toho vyloučení, mu nadávám, aby vyndal Darmiana a dal tam Mattu. On to v poločase udělá a Matta dá gól..:-). Snad to vydrží.

0 2
možnosti

ja bych nerekl ze leicester ztratil u novacka, spis naopak. ta remiza reds v sunderlandu ale je ztrata dvou pointiku....

3 0
možnosti

P96e28t84r 51N63o80v18á26k

2. 1. 2017 20:54

Bude záležet, jak dopadne londýnské derby Tot.-Chelsea.Pokud hosté vyhrají, nude to pro reds ztráta.