Déšť přinesl Brazílii první výhru

Mexiko/Miami - Brazilští fotbalisté na Zlatém poháru odčinili úvodní prohru s Mexikem vítězstvím nad Hondurasem. V prudkém dešti zařídili mistrům světa úterní výhru v mexické metropoli Maicon a Diego. V Miami se radovala Jamajka, která přehrála Guatemalu 2:0. Brazilce dostal do vedení Maicon po čtvrt hodině hry, a přestože si 'kanárci' vytvořili i další šance, na skvělého honduraského brankáře Coella nemohli dlouho vyzrát. Podruhé se prosadil až pět minut před koncem záložník Diego, v nastaveném čase už jen snížil z penalty Leon.

V Miami se radovala z vítězství Jamajka, i když hrála takřka celý druhý poločas jen v deseti. Lowe sice po půl hodině otevřel skóre, jenže krátce po přestávce dostal druhou žlutou kartu a Jamajčané hráli bez něj. I tak jejich výhru zpečetil z penalty Williams.

Ze čtyř tříčlenných skupin postoupí do čtvrtfinále vždy dva celky, finále je na programu v neděli 27. července.