Čtenáři iDNES.cz si myslí, že by Jaroslav Plašil neměl být v základní sestavě. | foto: Reuters

• 86
Čtyři změny v sestavě by udělali čtenáři iDNES.cz, kdyby základní jedenáctku fotbalové reprezentace proti Arménii tvořili oni. Nedostalo by se na Plašila, Krejčího, Jiráčka a Lafatu.

Sestava čtenářů iDNES.cz pro zápas s Arménií

Čech - Gebre Selassie, Sivok, Kadlec, Limberský - Rajtoral, Hübschman, Rosický, Darida, Vydra - Kozák

Čeští fotbalisté v pátek nezvládli zápas s Dánskem, prohráli 0:3 a výrazně si zkomplikovali cestu na mistrovství světa 2014. Jestli chtějí kvalifikaci zvládnout, na další zaváhání už není místo.

Páteční nezdar se odráží v názoru čtenářů iDNES.cz, kteří měli v tradiční anketě sestavit základní jedenáctku pro zápas v Arménii.

Anketa

Podívejte se, kdo dostal kolik hlasů

Proti utkání s Dánskem by nepostavili Jiráčka, ale ten by nehrál ani v pátek, kdyby byl kapitán Rosický zdravotně v pořádku. Do čtenářské sestavy se nedostali ani Plašil, Krejčí a Lafata.

Mezi brankáři byla situace jasná - nejvíc hlasů dostal Čech. Fanoušci by neměnili ani složení obrany.

Zato v záloze je změn hned několik. Podle čtenářů by měl na pravé straně nastoupit Rajtoral, takže Vydra by se přesunul doleva. Ve středu zálohy by pak měl Plašila vystřídat Hübschman. A o kreativní myšlenky by se měl starat Rosický, jenž dostal nejvíc hlasů ze všech.

Na hrot by pak čtenáři postavili Kozáka, který by tak nahradil Lafatu. Třiadvacetiletý útočník Lazia Řím je aktuálně nejlepším střelcem Evropské ligy.

Zápas Arménie - Česko začíná v 17 hodin a na iDNES.cz ho můžete sledovat v podrobné on-line reportáži minutu po minutě.