Diskuze

Sparta - Slavia 2:2, domácí prohrávali, pak vedli, hosté udeřili z rohů

Sparťanští fotbalisté ve 290. derby neudrželi vedení, které získali obratem ze závěru poločasu, a remizovali se Slavií 2:2. Poslední branku šlágru 14. kola Fortuna ligy vstřelil po rohu Souček, skóre otevřel jeho spoluhráč Kúdela rovněž po rohu. V dresu domácích se na konci první půle trefili Tetteh s Kangou.

P75a97v70e21l 72K11u37n17c

5. 11. 2018 11:41

Rozhodl derby faktor X? Asi ne, když to bylo 2:2, jenže co je vlastně ten "faktor X"?

0 0
možnosti

Malá spokojnosť, taký boj to bol, dobre Frýdek, Tetteh.

Treba uznať, že včera nemal nikto na víťazstvo.

Chipciu nie je krajný obránca, on nevie hlavičkovať!, to tréner nevidí?, opakuje sa to stále.

0 0
možnosti

Takže klasika hra na remízu jako vždy když ani jeden nemusí vyhrát.

0 0
možnosti

P19a19u98l 51J10a73r57o38s

5. 11. 2018 6:30

Muzete nekdo napsat kolik stoji vstupenky na tuto prazskou show.?

0 0
možnosti

Slavistický kotel 290Kč. Sparta hlavní tribuna 490?

0 0
možnosti

Pokud člověk nechce platit tak se zápasy naší ligy až na vyjímky stávají pro televizního diváka nedostupné. Když čtu zdejší názory není nejspíš čeho litovat. Raději zajdu na zápasy mé milované Vrtule Kuklík. :-)

2 0
možnosti

Holomajzna ukrutná...

4 2
možnosti

škoda že sparta činany nesundala. i tak je tabulka vyrovnana. Titul bych přál jablonci nebo Plzni, klidně i karviné. Jen néšikmooké Slavii

3 18
možnosti

Možná jste měl raději napsat, že je škoda, že šikmookou Slávii nesundala černá Sparta.

2 1
možnosti

Rozdíl Sparty a Slávie je nyní hlavně v trenérech. Sparťanský stále jenom bréčí a říká kdyby ....kdyby ..trestuhodné atd .Slávistický to řekne přímo:nehráli jsme nic moc-fotbal byl slaboučký.Ano měl pravdu.Klidně,ale mohl říct:kdyby Olanyjka místo tyčky dal gól,kdyby odpískal sudí po poradě s videem penaltu,tak jsme mohlli i vyhrát.Ano,měli jsme víc míč na našich kopačkách,více střel,mnohem více rohů atd .... fakt mohli jsme i vyhrát (ale i rupnout ) ... To je nyní rozdíl mezi Slávií a Spartou ... Slávka má normálního trenéra ...

42 0
možnosti

J45a86n 36A66n92d45r98á71š

4. 11. 2018 22:47

Spartansky trener na tiskovce naopak prohlasil, ze ma lepsi muzstvo nez Slavie ;-D Dokud zije v takovych bludech a neprizna si skutecnost, tak se tam nic nezmeni.

14 2
možnosti

A96d21a93m 86N50o10v15á38k

4. 11. 2018 22:16

Tak ještě remíza se Zlínem, Plzeň vyhraje gólem z penalty v nastavení v Příbrami a půl mistr bude zase točvolant a spol. :-/