Diskuze

Sparta s Žilinou remizovala, Slavia v přípravě dvakrát prohrála

Sparťanští fotbalisté remizovali v přípravném utkání proti Žilině 1:1. Opět se trefil Bořek Dočkal, jenž dal gól ve všech čtyřech dosavadních zápasech. Nedařilo se Slavii, která během jednoho dne prohrála s Trenčínem (1:2) a Varnsdorfem (2:3). Naopak Jablonec porazil polskou Legnicu 3:1.
IK

To vyzerá , že tie slávne české kluby nemajú ani na druhú Slovenskú . O repre ani nehovorím , tá by vám naložila tak desať gólov v tréningovom tempe . Kolová , hoši už len tá kolová !!

0 2
možnosti
MK

prohlásil někdo ze země s fotbalovým mistrem se skóre v evropských pohárech 0:100 ;-D

4 0
možnosti
JU

J96a51n 58U41l41r18i88c12h

21. 1. 2015 20:33

V první půli hrála Sparta velmi dobře. Mohla dát více branek a naopak inkasovala po kuriózní nešťastné teči Dočkala. Po přestávce do zápasu nastoupili náhradníci,což se projevilo negativně na kvalitě hry.

21. 1. 2015 20:37

Z hlediska průměrné úrovně týmů je o poznání slabší než česká. Je ale třeba vzít v úvahu, že Žilina je v ní zdaleka nejbohatší a nejsilnější klub.

0 0
možnosti
JM

J58a39n 33M95a43c12u42r26a

21. 1. 2015 20:05

Sparta SE Žilinou. Jste v ČR, tak pište Česky!

0 0
možnosti
DR

Sparta v plné síle remizuje s Žilinou :D tak to mohou na nějaký titul zapomenout a kabelu může chrastit jak chce!!Rv

2 6
možnosti
PB

Je to jen příprava. Být to ostrý zápas, věřím, že Slávia by byla schopna s Varnsdorfem i remizovat.

6 1
možnosti
MF

Sparta už do jarní části sezony nepočítá s útočníkem Romanem Bednářem. Jedenatřicetiletý fotbalista podle trenéra Vítězslava Lavička dostal povolení hledat si nové angažmá..... Já věděl, že Sparta ještě posílí...

JT

Jestli chce Sparta opravdu vědět, jak na tom je, měla by si v přípravě začutat s nějakým švédským klubem. Skandinávský fotbal klubu z toaLetné nastaví pravdivé zrcadlo. ;-D

2 5
možnosti
PB

Slávisté ukončete tu šarádu a rozpusťte ten cirkus.

21. 1. 2015 16:59

Sestava Jablonce v prvním poločase vypadá moc dobřeR^ Ještě by to chtělo Masopusta místo Crnkiče :-)