Diskuze

Olomouc - Boleslav 2:2, hosté během minuty srovnali dvougólové manko

Tři góly během necelých dvou minut, během jen pár vteřin. A ze stavu 1:0 pro olomoucké fotbalisty bylo 2:2. Hosté z Mladé Boleslavi dotáhli dvougólové manko, utkání 15. kola Fortuna liga tak skončilo remízou.

P57e24t46r 66M15a28r17a29k

2. 11. 2019 21:12

Zápas jsem viděl, slyšel hodnocení trenéra Látala (čili neměli ani šanci zareagovat a přerušit utkání střídáním, chápu), ale nemůžu se zbavit pocitu, že tohle jde na vrub trenéra. Pokud ten problém s labilní psychikou celého týmu tam je a trenér ho několikrát pojmenuje, tak by s tím měl něco dělat. Třeba individuální pohovory, třeba vytipování lídra a větší investování do něj, třeba nějakej mentální poradce, prostudovat víc psychologii... Prostě něco, co bude znamenat, že se tým nezastaví a při dvougólovém náskoku se nebude bránit. Hráči hrát umí (i když dneska to třeba Houskovi - a ve druhém poločasu Hálovi - nešlo), góly dáváme, problém prostě vidím v psychice...

1 0
možnosti

P16e22t23r 55V39o67č22k84a

2. 11. 2019 20:44

Já to balím;-O;-(. Příště ohulím dechovku a budu se cpát buchtama. Já todle nemám zapotřebí. Zlatá Péťa Kvitová - záruka stability. UF

0 0
možnosti

Sigma se z fleku může přejmenovat na SK Chocholoušci Olomouc. Prodrbat tolik bodů, když v zápase vedli 1-0 nebo 2-0, to je fakt diagnóza. Se divím, že to Bolka po vzoru Bohemky neotočila. Bohemka už tradičně nechává Sigmu jít do vedení 2-0, aby pak mohla otočit na 3-2;-D

8 0
možnosti

D78a69n 47H11o46l72i65c29k42ý

2. 11. 2019 16:48

zrovna jsem chtěl říct to samé, že se stávají mistři v zahazování utkání, kdy vedou 2:0

2 0
možnosti

Sigma v závěru neskutečnej tlak. Jen nechápu jak pan rozhodčí místo penalty pískne faul Yunisovi. Za mě neskutečnej zářez

0 0
možnosti

I kdyby to pískl a Plšek ji proměnil, Sigma by to stejně dotáhla max. k remíze 3-3. Možná by i prohráli 3-4.

možnosti

Během minuty dobrý kolaps Olomouce. Tedy za minutu ztratit dvoubrankový náskok,,,,,

3 0
možnosti

Typický zápas naší ligy.

0 0
možnosti

Komentátor O2 při pohledu na brankáře MB Stejskala: Jan Stejskal chytá dnes šestý zápas v lize. V minulosti hrál za Cheb, Zbojovku Brno, Spartu Praha ČKD a v devadesátých letech za anglický Queens Park, jedná se tedy o zkušeného brankáře.

17 0
možnosti

Mě mnohem víc pobavila hláška po prvním gólu Boleslavi: "Tak to byla paráda, s tím nemohl nic dělat ani tak zkušený a vysoký brankář, jako je Buchta. Měří bez dvou centimetrů jeden metr."

11 0
možnosti

R47a79d97e52k 34K34o58p44a46r

2. 11. 2019 15:12

To co predvadela ta arogantni Adamkova ve II.lize (Prostejov-Jihlava)...

Proste to neumi, ale dulezita jak lejno na bote. Tohle by ani u toho sporaku nic nepredvedlo. Fakt hnuj!

5 6
možnosti

A se zápasem Olomouc-Boleslav to souvisí jak? O Jihlavě je tu jiný článek, ne?

1 0
možnosti

Podle grafiky zápasu hraje Boleslav v deseti systémem 4-5-0 s Komličenkem na levém kraji zálohy a podle reportáže ve 22. minutě "Ladra ještě přihrál do strany Matějovskému, ale jeho střelu bez potíží zblokoval Kerbr", což není divu. Matějovský to má z tribuny, kde dnes sedí za 4 žluté, opravdu daleko, to by zblokoval každý. ;-D8-o