Diskuze

Spartě nejdou první půle. Máme o čem přemýšlet, řekl trenér Lavička

Nedokázali to Jozef Chovanec s Martinem Haškem. Nedokázali to Martin Hašek s Jaroslavem Hřebíkem. Až vítězslav Lavička dovedl fotbalisty Sparty k vítězství v Hradci Králové. "Věděl jsem o tom, že pro Spartu to tady není jednoduché. S vypětím všech sil jsme tady konečně vyhráli," oddechl si Lavička, jehož tým zvítězil 2:1.

Spartě v posledních zápasech nejde více věcí, zejména bránění standartek, bránění centrů a zrychlený přechod do útoku.

Zejména Matějovský (přes nesporný přínos) často zpomaluje hru, místo přihrávky dopředu volí rozehrávku do strany. Na jedno zrychlení hry připadají dvě tři taková zpomalení - soupeř se stačí zformovat (hodně to bylo vidět s Jabloncem - Holek na Matějovského, Matějovský dva tři kontakty s míčem a přihrávka na Švejdíka...).

Naštěstí je tam dost velká útočná síla, takže jsem většinu soupeřů i díky kondici nakonec přetlačili. Snad se s návratem Jarošíka zlepší i obrana.

1 0
možnosti

On to má Matěj docela těžký, když má míč a kromě Krejčího mu všichni ostatní zůstanou stát.. Kweuke se motá někde kolem půlky, místo aby chtěl na hrotu míč, tak Matěj občas prostě nemá komu.. Až se zbaví počátečního ostychu Vácha, bude to hned znát R^

0 1
možnosti

Nastupujte až do druhé půle..Možná to půjde vyjednat..

0 2
možnosti

s vypětím všech sil ?? Hlavně s pomocí Kocourka !!

0 11
možnosti

R^ Notičky evidentně dorazily v pořádku. Mimochodem, bezdůvodné nastavení první půle o 3 minuty, to je také unikát.

0 3
možnosti

bohuzel Sparte nepujde nic, dokud tam bude KAMARADSKEJ Lavicka... :-/ potrebujou nekoho kdo se neboji zarvat, kdo je posadi na zadel a podobne, lide typu Zeman...

1 8
možnosti

Nebylo to poprvé, co Lavičkovu týmu nevyšel první poločas. Na jaře v nich v lize ještě nedala gól. <- A vyrovnání tedy bylo kdy? 8-o8-o8-o

6 2
možnosti

Pro nás dobrý 3 body...nicméně ačkoliv moc šancí za zápas soupeř nemá - Jablonec 1 a dal 2 góly a Hradec tak 2 šance - tak naše obrana...hlavně teda Zápotočný...to je poslední dobou fakt tragedie, jestli někde potřebujeme v létě posílit, tak je to obrana...proti Jablonci byla tragická cela 4ka. Naopak jsem rád, že se trefil Krejčí, dobrá práce.

0 0
možnosti

Zápo je dobrej, to spíš Švejdík je takovej divnej. Už aby byl Jarošík, jinak nás s Plzní čeká sice výhra, ale taky nějakej ten gol v naší síti..

1 3
možnosti

to Krejčího zakončení... 8-oR^

2 0
možnosti

Spartě nejdou první půle a proto se bude první poločas hrát tak dlouho, dokud nedá gól, přesně jako včera ;-€Rv