Diskuze

Baníku vzali regulérní gól Baroše, řekla komise sudích. Výtky měla k derby

Rozhodčí Martin Nenadál se svými asistenty ovlivnili výsledek ligového zápasu 21. kola mezi Baníkem Ostrava a Duklou (1:2), když nesprávně neuznali gól Milana Baroše z druhého poločasu. Komise rozhodčích měla výtky i k sobotnímu derby Sparty proti Slavii, kde však přehmaty sudích v čele s hlavním Pavlem Královcem opravilo video.

[>-]OPRAVA:Nejvíc mě sere,že tohle řídí Listkiewicz.....Je vidět,že když se angažuje cizinec v Českém fotbale ať už jako trenér,fotbalista,funkcionář,tak se dává najevo,že nejsme ničeho schopni.To je jen důkaz toho,že tam sedí agent Státní bezpečnosti BERBR a všichni se ho bojí...[>-]

0 0
možnosti

[>-]Nejvíc mě sere,že tohle řídí Listkiewicz.....Je vidět,že když se angažuje cizinec v Českém fotbale ať už jako trenér,fotbalista,funkcionář,tak se dává najevo,že nejsme ničeho schopni.To je jen důkaz toho,že tam sedí agent Státní bezpečnosti a všichni se ho bojí.[>-]

0 0
možnosti
RZ

Je mi líto, že komise rozhodčích dělá videu reklamu zrovna tou penaltou proti Spartě. Tecl měl jasně dostat žlutý karton a držet ústa. To, jak se otočil kolem vlastní osy a práskl s sebou o zem, bylo do nebe volající a překonalo i legendární let Lafaty.

0 6
možnosti
AS

to ze ho stetina podkopl je samozrejmne nepodstatne, k cemuz se jasne priznal. navic hraůl predtim jasne rukou. vy spartani to mate slozity ;-D;-D;-D;-D;-D

2 0
možnosti
PM

P46e88t85r 68M63o58l61á69k

21. 3. 2018 17:35

A co se změní. Nic;-(. Prostě se řekne byla to chyba, sory jako a karavana jede dál.

0 0
možnosti
RB

Mě by stejně zajímalo, jak posuzovali ty situace v Ostravě. Jestli podle těch fotek, tak to je rozhodnutí velice pádné. Třeba u toho Baroše je vidět, že hráč má teprve napřaženo ke střele a ještě se míče nedotkl, takže ještě nedošlo k momentu přihrávky. A pokud si dobře vzpomínám, tak Bary udělal krok k brance, obránce Dukly od branky. Sledoval jsem to na Tipsport TV a podle mě v momentu střely už Bary v offsidu byl.

Ale to je úplně jedno, Baník prostě hrál bídně, začal hrát tak v posledních deseti minutách a tady je zakopaný pes, ne v nějakém sporném momentu. Kdyby aspoň 60 minut z 90 hráli jako posledních 10 minut, tak v klidu vyhrají 3:0 a nikdo nebude nic řešit. Tohle je jenom alibismus.Rv

1 1
možnosti

A ještě větší sranda je, že nevidí, že mu Costa tu ruku držel. To by jo rozhodčí musel pískat pořád, protože takovéto "držení" je skoro pořád při těchto situacích

3 0
možnosti
AS

tak hlavne pred faulem jasna ruka stetiny, o te se nemluvi.

0 0
možnosti
JS

Taky doufám,že bude video na všech zápasech první ligy,pro sport jen dobře.

3 0
možnosti
PK

P43e30t36r 34K79a73l91a

23. 3. 2018 17:38

kdyby bylo video na každém zápase rudých tak spadnou z ligy a bůhví jestli budou aspon ve druhý:-(

0 0
možnosti
TK

Na zápasy Plzně se video nepoužívá. Proč asi ?

2 2
možnosti

Protože je nevysílá O2. A právě O2 si vybírá, které zápasy chce vysílat. A "překvapivě" chce skoro vždy vysílat Spartu nebo Slavii, protože to znamená vyšší sledovanost.

2 2
možnosti
MB

Doufam, ze po teto sezone bude video v ramci ligy ve vsech zapasech. Jinak si ti kluci muzou rovnou na startu hodit kostkou a bude to mit zhruba stejnou vahu jako by se tam 90 minut o neco snazili ...