Diskuze

Jihočeši přišli o výhru v závěru: České Budějovice - Ostrava 1:2

Fotbalisté Ostravy vyhráli v Českých Budějovicích 2:1. Přitom v 6. kole na jihu Čech dlouho prohrávali, ale nakonec v 84. srovnal záložník Mičola a minutu před koncem přidal vítězný gól Lička.

jo

Konecne to hrajeme podobne jako sparta. Vykon spatny, ale 3 body jsou doma. Zatim nas porad po fotbalove strance chvalili, ale z venku jsme toho moc neprivezli.

0 0
možnosti
SC

31. 8. 2009 10:30
Re: jo

Co to  plácáš?? Sparta hraje blbě a ještě ztrácí.

0 0
možnosti
VP

minolt

31. 8. 2009 7:05
Já jsem celkem spokojený

Hrajeme s tím, co tady a na co máme - loni tu byli možná až zhýčkaní fotbalisté, teď tu jsou hráči a bojovníci. Mohu mít k nim, co se týče předváděné hry tisíc připomínek, ale oni KONEČNĚ CHTĚJÍ. To tady určitě od titulu a myslím že i mnohem déle nebylo. Kdy jsme naposledy venku otočili v posledních minutách zápas - kdysi za Franty v Příbrami?

Koubek to vzal za správný konec - dává jim do těla, tluče jim to do hlavy, není to žádná Brazílie, ale je to poctivý základ.

Je třeba nejen těm hráčům ze základu ukázat, že kondice a poctivý přístup je grund, vyhonit je tak, že jim ani kořalka a kafíčka nechutnají a na melry nejsou myšlenky.

body zlaté...

ale fotbal děs a hrůza. Bylo to jako zápas Simulanti-Nekopové 1:2. Obrana v jarní formě, Zeher už zase tradiční tragická koncovka, individuální schopnosti s balónem většiny hráčů strašné, nákopy do zatažené obrany asi taky nejsou to pravé - úspěšný byl tak 1 z 10... Koubku, dělej s tím něco ! Aspoň že ta snaha tam byla, za 3 body, no...:-)

Díky velmi kreativní herecké výkonnosti ČB

jsme měli možnost opět shlédnout TOP naší ligy.Minimálně 60-70% zákroků se např. včera v zápase M.U. - Arsenal vůbec nepískalo ,rozhodčí nechal hrát  a hned se na to kouká jinak ,má to potom šrnc,páč lítá balon ,tak musej lítat i hráči.U nás to co minutu 3x hvizd  ,fakt nechápu...k tomu ty padající hrušky z Budějek a je po fotbale ba dokonce po jeho snazeRv

Re: příští kolo...

na remízu bude dobrý kurz, Střížkov to zatáhne a jestli bude hrát Baník to, co dneska, tak to 0:0 jistí.

0 0
možnosti
TR

Chrobalivy

30. 8. 2009 19:39
FCB

Super výsledek,bo plichta nebo dokonce prohra to by nebylo to pravé ořechové,pro naše barvy!R^V