Diskuze

Plzeň - Jablonec 3:2, divoký zápas pro domácí. Rozhodl Vydra, Staňka odváželi

Plzeňští fotbalisté zvládli otočit nepříznivý stav a vybojovali vítězství 3:2 proti Jablonci. Po jedenáctém kole Fortuna ligy a před reprezentační přestávkou tak budou na třetím místě. Hosté sice ještě v první půli vedli, ale domácí zásluhou Mosquery a Vydry zápas zvládli. Brankář Staněk musel opustit hřiště ve vozíku po ošklivém střetu s útočníkem Drchalem.

J49i28ř89í 70Š82a41f88e28r

8. 10. 2023 19:39

Staněk tam šel jak blázen, může si za to sám a může být taky rád, že ten míč trefil, jinak to byla penalta. A to píšu jako Plzeňák.

10 6
možnosti
MS

Šel do toho naplno právě proto, aby stihnul trefit míč. Bohužel za to očividně zaplatil krátkým bezvědomím... snad bude v pohodě, otřes mozku měl už nedávno.

12 0
možnosti
MH

Teď jen chybí, aby p. Berka p. Drchala za bzranění p. Staňka opusinkoval.

8. 10. 2023 19:18

tak Jemelka to je dar, nechápu proč tam nedal mladého Palusku.

MH

Tak nejlepší obranný zákrok, dle svazového pracovníka, je, že se obrábce svalí na zem a leží, dokud nebezpečí nepomine. Taky jablonečák po zrušení gólu vesele poskočil a normálně pokračoval ve hře. Takových strkaní je za zápas 100. Vypadá to na domluvenou estrádu svazu a p. Pelty.