Diskuze

Drnovice zdolaly v derby Brno

Přesnější kombinační souhra zajistila fotbalistům Drnovic v jihomoravském derby vítězství nad Stavo Artikelem Brno 1:0. Jedinou branku vstřelil ve 24. minutě Brazilec Fabio Gomes. Hosté měli šanci vyrovnat, ale Křivánek poslal penaltu nad. Před zápasem převzal nejlepší střelec loňského ligového ročníku drnovický Vítězslav Tuma cenu Klubu sportovních novinářů, ovšem v samotném utkání se tentokrát střelecky neprosadil a navíc sedm minut před koncem byl po strkanici se zadáky soupeře vyloučen.

Prince

20. 8. 2001 23:05
Pro Michala
Michale, to co hrali proti Pribrami, byl hroznej antifotbal, po celejch 90min.! Pak udelali 2 super akce, ale to bylo vse! Naopak v Drnovicich v prvnim polocase byla uzasna souhra, nasazeni, to jsem uz dlouho nevidel, nedelni zapas se (nejen) mne libil MNOHEM vic, nez s Pribrami!
0 0
možnosti

Michal

19. 8. 2001 22:05
***
První dva zápasy sem Brňáky chválil za to jak hrají dobře,ale teď mě naštvaly.Oni nehrají špatně,ale když nedají ani penaltu tak ať se dou vycpat.Nechápu proč na tu penaltu nešel Kadlec nebo Pacanda.Jen vzkaz pro hráče Brna:Kluci naučte se prosím dávat góly.