Diskuze

A zase: Brno přišlo o bod v nastavení

Potřetí za sebou se scvrkl bodový zisk brněnských fotbalistů inkasovanou brankou v nastaveném čase. V páteční předehrávce 7. kola Gambrinus ligy prohráli s Teplicemi 1:2, když vítěznou branku dal ve druhé minutě nastavení hostující náhradník Varadi. Teplice se bodově dotáhly na vedoucí Liberec, Brno zůstává beznadějně poslední.

klapi

24. 9. 2005 9:08
komedie
ja uz na ten fotbal chodim se jenom zasmat, obcas aj zafandim ale kdyz to pak dopadne tak jako dycky tak si rikam jesi neni treba lepsi jit do kina na nakou komedii, tam hrajou ten film az do posledni minuty (teda kdyz tam nenahlasej bombu)
0 0
možnosti

zdendalbc

24. 9. 2005 5:37
Škoda,
Teplice vyhrály, co se dá dělat. Porazit Blšany a nestarat se o to, jesti zas někdo vyhraje na gól v poslední minutě. Tentokrát byl mimochodem moc pěknej.
0 0
možnosti

Addax

24. 9. 2005 10:39
Re: Škoda,
 To je správná terapie - jen tak dál, Zdendo!
0 0
možnosti

JTB

23. 9. 2005 23:19
Jedna provokativní...
...bylo to vyloučení domácího hráče opravdu namístě? Mámě za tím hledat Melichara? A nějaký neuznaný ofsajdový gól domácích by tam nebyl? Jisté je jedno-při prvním gólu stál Doležal v ofsajdu a Varadi při druhém fauloval beka. Rozhodčí jsou cinklí, Teplice mafie a Liberec NEJLEPŠÍ...:)))))))))))
0 0
možnosti

Addax

24. 9. 2005 0:47
Re: Jedna provokativní...
Tak to je opravdu provokace. Mrzí Tě, že tu byl dneska klid? ;-) Nech Fredyho Krugera na pokoji, nebo se Ti ve spánku pomstí.
0 0
možnosti

PepsiMax

23. 9. 2005 21:49
...
To Brno je neuvěřitelné. I kdyby vedli v poločase 4:0, tak to snad nakonec ještě zremizujou na 4:4 v 93. minutě :-))

Chudaci
To Spartani sou teda vetsi "charakteri". Ty aspon dou po autobuse svyho muzstva. Další porážku svého mužstva neunesli příznivci Brna. Ti zhruba 400 metrů od stadionu napadli autobus s teplickými fotbalisty, kteří odjížděli domů. Domácí "fanoušci" autem zatarasili cestu a začali po teplickém autobusu plivat a házet pet láhvemi. Vzniklou situaci musela vyřešit až policie.