Odvetu 3. kola Intertoto Cupu komentuje Miloslav Novák
První zápas skončil 1:1

61
Domácí Babnič střílel z 30 metrů nepřesně.
60
Poté, co sudí uklidňoval domácí kouče Uličného, zaútočil Buckley po levé straně. Na jeho centr naběhl Smolarek, ale ve vyložené pozici hlavičkoval vedle.
59
Po dalším faulu na hostujícího hráče přišla první žlutá karta v zápase. Dostal ji M. Hubník, který stáhl zezadu unikajícího Rosického.
56
Domácí dělají chyby ve středz pole a po ztrátách míče zastavují soupeřovy rychlé brejky často faulem.
52
Rosický se snažil kolmicí vysunout Kollera, ale tomu v olomoucké šestnáctce míč utekl do autu.
49
Po velké chybě Hudce, kterého obral o míč v domácím pokutovém území Rosický, přihrával český záložník do šance Buckleymu, ale v poslední chvíli přišel záchranný skluz R. Hubníka.
48
Hostující Buckley zatáhl akci po levé straně, ale na jeho centr nikdo nedoskočil. Míč vrátil před branku Kringe, ale Lovásik ho před Koller vyboxoval.
47
Domácí začali aktivně, kopali roh, ale hosté se ubránili.
46
Začal druhý poločas, domácí podruhé střídali. O přestávce vyměnil M. Hubník Bednáře.
45+2
Skončil první poločas, Olomouc - Dortmund 0:0. Tento výsledek by Olomouci stačil k postupu do 4. kola.
45+1
Po Rosického rohu se odražený míč dostal ke Kringemu, který prudce vypálil z 21 metrů. Nechytatelná a nádherná střela těsně minula olomouckou branku. Lovásik se jen za míčem ohlédl.
45
Domácí gólman Lovásik měl potíže s nebezpečným centrem Kringeho, hosté budou kopar roh.
44
Zatímco domácí hráli bez ošetřovaného Melinha, který se v hlavičkovém souboji srazil se spoluhráčem Hudcem, Kringe si připravoval střeleckou pozici v pokutovém území Olomouce. Obtočil se kolem obránce, ale branku minul.
42
Hostující Rosický rozehrál roh, ale domácí se ubránili a vyrazili dopředu. Melinho založil brejk, na jehož konci byl centr Bednáře a nebezpečná hlavička Babniče, kterou hostující brankář kryl.
40
Domácí poprvé střídají, na hřiště jde teprce sedmnáctiletý Vacek. Ze hřiště odchází König, který je zřejmě zraněný.
38
Po akci českých reprezentantů v Dortmundu Kollera a Rosického se do slibné pozice dostal Kringe, ale z 18 metrů střílel vysoko nad olomouckou branku.
37
Hostující akci zastavil ofsajd, přesto jsou hosté v posledních minutách lepším týmem. Olomoučtí neudrží míč a nepřihrávají si tak přesně jako v úvodu zápasu.
35
Na stadionu je bouřlivá atmosféra, fanoušci se baví mexickými vlnami.
34
V posledních minutách ae hraje na polovině domácích, nadějný únik a centr Buckleyho z levé strany si však olomoučtí pohlídali.
33
Dortmund se zlepšuje, Koller se dostal k míči v pokutovém území domácích, ale v obtížné pozici míč dobře netrefil a Lovásika neohrozil.
32
Po faulu Pečnika na Kringeho zahrával Dedé přímý kop, ale jeho nebezpečně vypadající centr domácí Kovář odhlavičkoval.
28
Napívaný zápas se šancemi pokračuje. Rosický nádherně uličkou uvolnil Buckleyho, který byl sám před Lovásikem, ale ten mu včasným vyběhnutím zmenšil střelecký úhel a šanci poté zneškodnil.
28
Rosický se pokusil o střelu na olomouckou branku, ale domácí obránci mu ji zblokovali.
26
Domácí v pohodě ubránili hostující postupný útok a vyrazili dopředu. Hubník šikovně prostrčil na Königa, který se dostal do vyložené pozice, ale z deseti metrů přestřelil.
22
Další šance domácích: Onofrej s Melinhem přehráli ve středu pole soupeřovu zálohu, brazilský záložník utekl po levé straně, po zemi přihrál před dortmundskou branku, kde ve vyložené pozici Babnič minul. Míč pak prošel podél branky až do autu.
20
Rosický prošel středem pole, přihrál doleva Bucleymu, na jehož centr naběhl Kringe. Na jeho hlavičku Lovásik nedosáhl, ale zastoupil ho Hudec. Míč vyhlavičkoval přímo k Rosickému, jehož volej z obtížné pozice z 14 metrů letěl nad domácí branku.
20
Domácí Onofrej obešel ve středu pole dva hráče, přihrál Melinhovi, který to zkusil z dálky. Pohotová střela letěla vedle.
18
Po faulu na Kollera zahrával Rosický přímý kop, centr směřoval na Kollera, ale domácí obránci hostujícího útočníka pokryli.