Diskuze

Jablonecký Hovorka: Po špatném začátku jsme si vyrovnat zasloužili

Stoper David Hovorka byl tím mužem, který zavelel k útoku na zisk premiérového bodu fotbalistů Jablonce ve skupině Evropské ligy. Severočeši prohrávali po hrůzostrašném úvodu doma s Dynamem Kyjev ve 14. minutě už 0:2, ale Hovorka dal ještě v první půli po rohu důležitý kontaktní gól. Jablonečtí pak deset minut před koncem dotáhli díky trefě Trávníka pohárovou bitvu k remíze 2:2.
ZB

Líbilo se mi to. Škoda začátku, ale opravdu cenné je, že se nevylekali a zbytek zápasu odmakali. Zasloužili si i vyhrát. Pokud budou pokračovat v podobném stylu, tak i postup ze skupiny je reálný.

Naše liga je lepší než se na první pohled může zdát R^

6 0
možnosti
SM

Videl jsem ze sedmnácté rady na tribune, jak bojovali a jsem rad ze srovnali na konečných 2:2, po tech prisernych hrubkach v uvodu.... Ale ukazejeme, ze EL hrat muzeme a jsme uz v druhem utkani po sobe rovnocennym souperem. Jedeme dal a budeme dale o kazdy bod bojovat