Diskuze

Příběh francouzského hrdiny: krásný gól, slzy a výjimečná statistika

Zaplněný Stade de France nadšeně tleskal, dlouhé ovace patřily střídanému hráči. Dimitri Payet opouštěl trávník se slzami v očích. Objal ho trenér Didier Deschamps i parťáci na lavičce. Francouzský ofenzivní záložník minutu předtím rozhodl zahajovací zápas fotbalového Eura proti Rumunsku.

spravne je muzstvo Afriky

0 0
možnosti

katastrofální fotbal od Francózů :-/

0 1
možnosti

Měli víc štěstí než fotbalového umění, výhra je nezasloužená. Rumuni měli kopat dvě penalty, spravedlivá by byla remíza.

1 2
možnosti

J22i44r32i 71G94a32z37d49a

11. 6. 2016 10:55

4 penalty:-) Rumun mel jit ven s druhou zlutou, piskli ofsajd Giroudovi, ktery by sel sam ....trefili tycku. Rumuni nehrali vylozene zle, ale francouzi meli vice sanci a byli aktivnejsi. zaslouzena vyhra.

1 1
možnosti

Zkratka dal gol. Hezky. Proc se z hrace, kterej dal gol dela nadclovek a intergalaktickej hrdina? Ten fotbal a fanatismus je zvlastni

3 1
možnosti

Uz v prubehu zapasu bylo videt, ze je rozdilovy hrac. Krasne umel potahnout mic a nachystat sance pro utocniky.. Byl nalevo, napravo, ve vapne..vsude. Pulka prniho golu je taky jeho, krasny zakrouceny centr.. Kloboucek!

možnosti

Sport, včetně kopané, dovede být krutě nespravedlivý. Sdělení " v prvním zápase na mistrovství Evropy v kopané zvítězila Francie ". To jediné zůstane po tomto utkání. Nic víc. Bohužel.

3 0
možnosti

no a já předpověděl 1:1 v kurzu 10 ;-D;-D ale posychroval jsem si to domácí a padne 3+ ,takže lehce v plusu

0 0
možnosti

střela krásná, docela jsem čekal že ho bude trenér střídat kolem 60. minuty, centry mu vůbec nešly