Německý tisk je u vytržení. Když na evropském šampionátu vybouchli jejich reprezentanti, musí se radovat alespoň z úspěchu Řecka. Ten jim totiž zařídil německý trenér Otto Rehhagel. "Tomu nebudete věřit," varuje čtenáře hned v úvodu britský list The Sun. Podle něj je vypadnutí českého týmu obrovským překvapením. Ani Francouzi se netají překvapením nad řeckým postupem. "Řecký zázrak," píší.

Octonion

2. 7. 2004 15:07
Taktika, Heinz, Koller, Collina ...
Klíč na řeckou dvojitou zeď byl nejspíš v tom, co ukázal Rosický hned ve třetí minutě: střílet a střílet z větší vzdálenosti! Není sporu o tom, že Marek HEINZ by v tom byl asi velmi účinný - je velká chyba, že nestřídal v druhém poločasu Rosu. Taktika "vše přes Jana Kollera" nebyla tentokrát vůbec dobrá, zejména když byl jasně proti ní i rozhodčí Collina. Když srovnáme, že Heinz dal za mnohem kratší čas na ME stejně gólů jako Koller, tak mám o té taktice "vše přes Dina" určité pochybnosti a považuji to za největší otevřené dilama strategie Kleki Petry a českého týmu ex post. Jinak je jasné, že za to stejné, co dělali Řekové Kollerovi, proti nám Collina odpískal před 4 roky penaltu v poslední minutě! Apropos - v penaltovém rozstřelu naše šance nemusely být vůbec špatné, neboť Petr Čech je na jejich chytání mistr a ten řecký brankář se jevil nic moc. Hrozná škoda toho zpackaného rohu... Ale jinak velký dík celé téhle skvělé "Nedvěd-bande" za krásný fotbal a zážitky.
0 0
možnosti

Woodward

2. 7. 2004 12:15
Překvapení?
Na tomhle mistrovství se překvapení stalo pravidlem. Řekové porazili Portugalce, remizovali se Španělskem, vyřadili Francii a Česko. Češi vstali z mrtvých a zvrátili zápas s Holandskem za stavu 0:2 a vyřadili Německo s druhou garniturou; první vítězství nad Německem v řádné hrací době od roku 1960, druhé vítězství v soutěžním zápase od Bělehradu 1976. Portugalci poprvé v historii porazili Španělsko v soutěžním zápase. Italové vypadli ze skupiny. Francie zvrátila zápas s Anglií dvěma góly v nastaveném čase. Beckham nedal dvě penalty. A Evropa je furt překvapená. Obávám se, že z překvapení nevyjde až do konce. Řekové nakonec Portugalce utahaj, otrávěj a porazej na penalty. Anebo taky ne. To by bylo překvapení!
0 0
možnosti

Janča 1

2. 7. 2004 13:01
Re:
s tím koncem nesouhlasím - Portugalskému fotbalovému zázraku končícím titulem se půjde vstříc - a já jim to i přeju :o)))
0 0
možnosti

bart_as

2. 7. 2004 12:04
antifotbal
Bohuzel mel na tom podil taky rozhodci Collina.Pokud chteji rozhodci pomoci k tomu,aby se hral atraktivnejsi fotbal, musi nekompromisne trestat zakroky branicich obrancu jako drzeni,tahani za dres apodobne.Nechapal jsem "utocne "fauly ktere piskal Kollerovi:obrance ho celou dobu drzel za dres, pak se od nej odrazil a rozhodci to pisne jako faul utocnika!Co to ma byt?
0 0
možnosti

pakous

2. 7. 2004 12:18
Re:
Me prekvapily hlavne ty dve minuty nastaveni v zaveru. Pravda, moc se nestridalo, zato se hodne polehavalo, simulovalo a diskutovalo. Collina je pritom schopen nastavit i 6 minut, ale z podilu na nasem neuspechu bych ho nevinil.
0 0
možnosti

rui

2. 7. 2004 11:36
SOUMRAK...
...ano, snad se z řeckého nefotbalu nepoučí i jiné země a Evropa nebude hrát beton. Moc přeju Portugalcům aby vyhráli. At vyhraje FOTBAL !!!