• 0
Jedna povedená akce rozhodla zápas 12. kola přeboru Středočeského kraje mezi Rakovníkem a rezervou třetiligové Čáslavi. Krajní záložník Křivánek se stal jediným střelcem utkání a domácí se i díky němu udrželi na čtvrtém místě tabulky. Naopak hosté klesli na předposlední příčku. Na přiloženém videu naleznete sestřihy i dalších zápasů.

Hrála se 72. minuta utkání a skóre zatím bylo bezbrankové. Rakovník dosud v probíhající sezoně remizoval už pětkrát, šestý nerozhodný výsledek ale nepřipustil. Naopak se radoval z šestého vítězství.

To zařídil záložník Křivánek. Jeden z domácích hráčů centroval z levé strany do pokutového území, jeho spoluhráč sklepl míč právě na Křivánka a v té chvíli mohla začít jeho "one man show".

Převzal balón, okamžitě se k němu vydal čáslavský bek, který se Křivánkovi snažil zabránit ve střele. On sice naznačil, že bude pálit, jenže to byla jenom lest.

Další videa

Pusťte si také sestřihy z dalších soutěží

Hostující obránce se otočil, aby jeho střelu blokoval, ale Křivánek udělal několik rychlých kroků na hranici šestnáctky a posléze poslal míč ke vzdálenější pravé tyči čáslavské branky.

Rakovník se tak ujal vedení 1:0, které už nepustil. "První poločas byl z naší strany hodně ospalý a dlouho nám trvalo, než jsme se dostali do zápasu. Ve druhé části jsme zvýšili pohyb a zrychlili kombinaci, což na soupeře platilo. Z naší strany to nebyl fotbal na krásu, ale díky trpělivosti a bojovnosti jsme i v této oslabené sestavě zaslouženě vydřeli tři body," radoval se z vítězství kouč domácích Libor Šíma pro klubový web.

Videa, tabulky...

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

Čáslav B má na poslední Klecany už jen jednobodový náskok. V příštím kole míří do Nového Strašecí, dokáže zde zvítězit teprve potřetí v této sezoně?

Tabulku středočeského přeboru nadále vedou fotbalisté Ovčár. Ti deklasovali Beroun na jeho hřišti 4:0, přičemž všechny branky vstřelili už v první půli.

Výsledky 12. kola: Benátky n. J. - Čelákovice 4:2, Beroun - Ovčáry 0:4, Dobříš - Libiš 1:1, Nymburk - Sp. Příbram 1:5, T. Rakovník - Čáslav B 1:0, Nové Strašecí - Jíloviště 2:1, Sedlčany - Vraný 1:2, Semice - Klecany 3:2