• 0
Boj o prvenství v přeboru Zlínského kraje se pomalu ale jistě mění na duel mezi vedoucím Holešovem a druhým Vsetínem. Oba týmy zvítězily i v 17. kole a ostatním celkům soutěže se vzdalují. Lídr má však trumf v podobě zápasu k dobru. Na sestřih utkání uplynulého kola se podívejte na videu.

Další videa

Pusťte si také sestřihy z dalších soutěží

Fotbalisté Holešova si upevnili první místo v tabulce přeboru Zlínského kraje po výhře nad Provodovem 4:0. Hrdinou domácích se stal dvougólový střelec Josef Křenek, který měl na dosah hattrick, ale napálil pouze břevno.

Už se zdálo, že domácí získají tři body jen díky Křenkovi, ale poté přišel strhující závěr. V 89. minutě zvyšoval na 3:0 Pumprla, ve třetí minutě nastavení výhru Holešova pojistil Machálek.

Videa, tabulky...

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

Holešovu se však nepodařilo odskočit druhému Vsetínu, který porazil na domácí půdě Baťov 2:0. Lídr soutěže má ale k dobru odložený zápas 16. kola na hřišti Vizovic, který odehraje 13. května.

Výsledky 17. kola: Vsetín – Baťov 2:0 (1:0), Luhačovice – Bystřice pod Hostýnem 5:1 (3:0), Fryšták – Chropyně 1:2 (1:0), Boršice – Vigantice 2:1 (0:0), Kelč – Vizovice 0:1 np, Holešov – Provodov 4:0 (1:0), Morkovice – Rožnov pod Radhoštěm 3:0 (0:0).