• 0
Ne náhodou je aktuálně nejlepším klubovým kanonýrem. Pavel Bešta nasázel ve 22. kole fotbalového přeboru Plzeňského kraje Lubům čtyři góly a zejména díky němu ovládly Přeštice souboj sousedů z tabulky vysokým šestibrankovým rozdílem. Podívejte se na video.

Přeštice se postaraly o nejvyšší výsledek kola, přitom je a Luby dělily na čtvrté a páté pozici před víkendem dva body. A první poločas také napovídal vyrovnaný průběh, padl v něm jediný gól, který vstřelil ve 42. minutě Bešta.

Videa, tabulky...

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

Až po změně stran se 80 diváků dívalo na brankové hody. Tři z pěti zásahů Přeštic měl na svědomí Bešta, který se v sezoně trefil už patnáctkrát. „V první půli mizérie, v druhé půli to byla již tragédie,“ srhnul trefně průběh zápasu vedoucí mužstva hostí Radek Pikhart v rozhovoru pro fotbalunas.cz.

Šlágr kola mezi prvním Petřínem Plzeň a druhou Lhotou zvládli lépe lídři tabulky, kteří zvítězili 3:2. Rozhodla trefa Jiřího Hartla z 81. minuty.

Další videa

Pusťte si také sestřihy z dalších soutěží

Výsledky 22. kola: Rozvadov - Vejprnice 4:2 (1:1), Lhota - Petřín Plzeň 2:3 (1:1), Přeštice - Luby 6:0 (1:0), Zruč - Holýšov 2:3 np (2:2), Bolevec - Nýrsko 4:1 (1:0), Svéradice - Domažlice B 0:4 (0:1), Rokycany B - Rapid Plzeň 1:3 (0:3), Stříbro - Chotíkov 1:4 (1:3).