jen za 89 Kč/měsíc

Reportáž skončila 12. 4. 2001 17:05

Jablonec - Slavia, čtvrtfinále Poháru ČMFS

70
Na vedoucí gól Jablonce reagoval slávistický trenér Jarolím trojím střídáním. Domácí hrají obětavě a Slavii nepustili přes její mírnou převahu do žadné šance.
65
Střídání: v týmu Slavie nahradil útočníka Švancaru Zelenka.
60
Střídání: v týmu Jablonce nahradil útočníka Semana Slezák.
57
Střídání: V týmu Slavie odešli záložníci Lička s Vladykou, které nahradili Ulich s Kuchařem.
52
DOMÁCÍ ČÍŽEK STŘÍLÍ GÓl. Po zavahání slávistické obrany se dostal k míči Seman, odcentroval do šestnáctky a Čížek nádherným volejem otevřel skóre zápasu.
47
Domácí Petráš dostal žlutou kartu. Sedláček si obránce Petráše obhodil, z druhé strany ho obíhal, ale bek ho srazil a rozhodčí ho napomenul.
46
Začal druhý poločas. Oba týmy nastoupily beze změn.
Pokud utkání v normální hrací době skončí nerozhodně, prodlužuje se o 2x15 minut, přičemž platí pravidlo "zlatého gólu". Jakmile v prodloužení padne gól, utkání končí. Jestliže gól nepadne, rozhodují o postupu penalty.
45
Skončil první poločas. Po jedné nastavené minutě rozhodčí Handlíř odpískal první půli. Jablonec - Slavia 0:0.
44
Penaltu chtěli i slávisté. Po centru Lukáše Doška reklamoval ruku Petráše Švancara.
40
Domácí Homola vypálil z velké dálky vysoko nad, diváci přesto zatleskali.
39
Po centru domácího Čížka z levé strany hlavou přestřelil sloávistickou branku Vodehnal.
37
Domácí gólman Lovasík si dovolil parádu: po malé domů míč neodkopl, počkal si, až k němu přiběhne Tomáš Došek a udělal mi kličku. Až pak rozehrál.
36
Dostálek nádherně vypálil ze třiceti metrů, Lovasík míč s obtížemi vyboxoval.
32
Domácí Petráš zahrával trestný kop z výhodné pozice, Václavík však neměl potíže.
27
Po zmatku v obraně Slavie se domácí hráči i diváci dožadovali penalty, ale Čížek trefil Müllera do obličeje a ne do ruky, jak signalizoval.
25
Sedláček zatočil z pravé strany trestný kop před domácí branku, Dostálek hlavičkoval vysoko nad.
21
Domácí diváky rozčílil útočník Seman, který mohl sám postupovat na Václavíka, ale nepochopitelně se zastavil a přihrával do strany Laštovkovi.
20
Po razantním nástupu Slavie se hra postupně vyrovnala, vyložené šance nepřicházejí ani n a jedné straně.
13
Slávista Lička dostal žlutou kartu. Po levém křídle unikal Vodehnal, Lička ho zezadu stáhnul a rozhodčí ho napomenul.
7
Jablonecký Čížek prošel po pravé straně přes Sankoviče, ale jeho centr na Semana zrazil Müller v poslední možné chvíli na roh. Z následného centru se míč odrazil k Laštovku, který tvrdou ranou po zemi prověřil Václavíka.
4
Další možnost Slavie: odražený míč po rohovém kopu si zpracoval Vladyka, jeho ránu z patnácti metrů Lovasík bravurně vyrazil.
2
Slavia měla slibnou šanci. Sedláček poslal prudký přízemní centr před bránu, míč prošel až ke vzdálebější tyči, kde číhal Lukáš Došek, ale jeho střelu zblízka Lovasík vyrazil na roh.
1
Začal první poločas utkání.
Ani jeden tým nenastoupí v nejsilnější sestavě. U domácích nehraje kvůli zranění Barteska, trest má Kordule a kapitána Jirouska nechal trenér Hřebík na lavičce. V dresu Slavie dostává příležitost šest náhradníků, na lavičce zůstaly opory Černý, Ulich, Kuka, Zelenka a Kuchař.
Sestavy:
Jablonec: 1 Lovasík - 13 Laštovka, 15 Petráš, 17 Hübschman, 6 Flachbart - 18 Vávra, 22 Homola, 21 Vodehnal, 3 Weber - 16 Čížek, 10 Seman (60. 23 Slezák). Náhradníci: 4 Pavlík, 8 Jirousek, 12 Mašek, 1 Podhajský.
Slavia: 20 Václavík - 26 Müller - 27 Hyský, 31 Sankovič - 4 Lukáš Došek, 8 Dostálek, 33 Vladyka (57. 7 Ulich), 32 Lička (57. 29 Kuchař), 15 Sedláček - 5 Tomáš Došek, 30 Švancara (65. 9 Zelenka). Náhradníci: 14 Šuškavčevič, 17 Petrouš, 21 Kuka, 24 Černý.
Rozhodčí: Handlíř - Petřík, Talpa.