• 0
V rozmezí 80. a 81. minuty padly tři branky, to ale ze zápasu mezi Zápy a Pískem nebylo vše. Ve 32. kole fotbalové ČFL totiž ještě jednou jásali hráči hostí a díky povedenému závěru si v posledním duelu soutěže vybojovali tři body za výhru 4:3. Podívejte se na video.

První poločas patřil domácím Zápům, ačkoli pětadevadesát diváků si na gól muselo počkat až do jeho závěru. A viděli hned dva! Nejprve proměnil penaltu Jiří Petrů a vzápětí se trefil ještě Tomáš Matějka. Společně se postarali o 30 branek svého týmu – Petrů jich vstřelil 14, Matějka 16.

Videa, tabulky...

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

Po změně stran se ukázali Písečtí a díky Martinu Voráčkovi napřed snížili a poté deset minut před koncem vyrovnali. Na zásah nejlepšího klubového střelce ale odpověděl téměř okamžitě Martin Jelínek, nicméně trefa hostujícího Filipa Blažka znovu vrátila na tabuli nerozhodný stav.

Skóre 3:3 však do závěrečného hvizdu nevydrželo – minutu před koncem rozhodl o triumfu Písku Tomáš Froněk.

Další videa

Pusťte si také sestřihy z dalších soutěží

Výsledky 32. kola: Tachov - Jirny 1:2 (0:2), Dobrovice - Hořovicko 4:1 (2:1), Zápy - Písek 3:4 (2:0), Domažlice - Králův Dvůr 0:2 (0:1), Benešov - Vyšehrad 2:6 (1:3), Štěchovice - Převýšov 1:1 np (1:1), Vltavín - Olympia HK 2:1 (1:0), MFK Chrudim - Litoměřicko 3:0 (1:0), Benátky - MAS Táborsko B 2:1 (0:0).

Poznámka: Jirnům bylo odečteno šest bodů za neuhrazené dluhy.